VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Itálie

Advent v Římě a Vatikánu

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 15.00 hod. (z Prahy 13.30 hod.), průjezd Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: prohlídku italské metropole zahájíte v papežském státě Vatikán. Navštívíte baziliku sv. Petra s Michelangelovou pietou a Svatopetrské náměstí s Apoštolským palácem, Sixtinskou kapli. Uvidíte i monumentální stavbu Andělský hrad. Dále budete mít prostor pro individuální program. Odjezd na ubytování, nocleh.
3.–4. den: budete mít jedinečnou možnost poznat nejvýznačnější památky Říma. Bez povšimnutí nezůstane Koloseum, které bylo odnepaměti symbolem velikosti Říma, Kapitol a blízké Forum Romanum s jedním ze sedmi římských pahorků Palatinem. Nezapomenutelnou vánoční atmosféru zažijete na Piazza Navona, na vánočních trzích, či na tržnici Campo dei Fiori. Zastavíte se na Benátském náměstí s památníkem krále Viktora Emanuela II a samozřejmě nelze opomenout také skvostné římské kostely, jako např. San Paolo fuori le Mura, San Giovanni in Laterano s přilehlým Lateránským palácem, San Pietro in Vincoli, Santa Maria Maggiore. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den: předpokládaný návrat do 12.00 hod.

Ceník

Advent v Římě a Vatikánu - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
24.11. - 28.11.2ADHKLT5 990,-17LRAD01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od24.11.
do28.11.
počet nocí2
Lůžko5 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 1x večeři, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1 320,- Kč/os.

Doporučená částka na vstupy

50 EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT