VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Maďarsko

Balaton - Maďarské moře

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 5.15 hod. (z Prahy v 6.30 hod.). Odpoledne příjezd do romantického města Sopron s největším počtem památek v Maďarsku. Poté návštěva maďarských Versailles, nádherného zámku šlechtické rodiny Eszterházyů ve Fertöd a po prohlídce odjezd na ubytování k jezeru Balaton. Večeře, nocleh.
2. den: po snídani navštívíte největší středověký hrad Maďarska Sümeg a pokocháte se krásnými výhledy do kraje. V Tapolce si během plavby na loďkách prohlédnete unikátní jeskyně a poté se vinicemi vrátíte zpět k Balatonu, kde navštívíte zříceninu hradu Szigliget s krásnými výhledy na jezero a sopečnou oblast Badacsony. K večeru ochutnávka vyhlášených balatonských vín. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: vydáte se do Keszthely, kde si prohlédnete zámek rodiny Festeticsů či muzeum kočárů a saní z éry monarchie. Poté budete pokračovat do chráněné oblasti Malého Balatonu (Kis – Balaton) s nádhernou přírodou, ptačími rezervacemi a rezervací buvolů. Odpoledne odpočinek ve vyhlášených termálních lázních Zalakaros, odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: přejezd trajektem na poloostrov Tihany s benediktinským opatstvím obklopeným levandulí a vinohrady. S jezerem se rozloučíte v Balatonfüred, městě s Kossuthovým pramenem, kde má své kořeny lázeňství a rekreace na Balatonu. Odpoledne odjezd zpět do ČR, předpokládaný návrat do Plzně do 22.30 hod.

Ceník

Balaton - Maďarské moře - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
27.04. - 30.04.3ABDKT5 890,-17LBMM01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od27.04.
do30.04.
počet nocí3
Lůžko5 890 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci se snídaní v hotelu*** (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), návštěva wellness centra v hotelu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1 060,- Kč, 3x večeře 660,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

20 EUR
POTŘEBUJI PORADIT