VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Velká Británie

RIAT 2017 A LONDÝN

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit přes Německo a Belgii do Francie.
2. den: dopoledne plavba trajektem přes kanál La Manche, kolem poledne vylodění v Doveru. Vaše cesta bude pokračovat přímo pod křídové útesy, do přírodní rezervace Samphire Hoe. Zemina, která byla vytěžena při výstavbě tunelu pod kanálem, byla převezena do blízkosti Doveru a použita k výstavbě terasy o rozloze 36 hektarů, ležící u úpatí proslulých doverských bílých útesů. Dále navštívíte nedaleký památník Bitvy o Británii v Capel-le-Ferne v hrabství Kent na východním pobřeží Anglie. I na zdejším nebi se v roce 1940 v divokých soubojích rozhodovalo o osudu Británie a na tabuli cti se zde setkáte s mnoha jmény československých pilotů. V novém návštěvnickém centru ve tvaru Spitfire křídla, můžete prožít interaktivní poplach na jednom z polních letišť a okamžitý start proti náletu německých bombardérů. Po prohlídce přejezd na ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: snídaně, dopoledne velice zajímavá navštěva Royal Air Force muzea (vstup zdarma) v londýnském Hendonu, kde Vás čeká řada exponátů datující celou historii britského královského letectva, a to od 1. světové války až po současnost. Doporučujeme navštívit po renovaci znovu otevřené Imperiální válečné muzeum - zbraně, uniformy, letadla, vojenská vozidla (vstup zdarma), ev. v centru na řece Temži poblíž londýnského Toweru prohlídku britského válečného křižníku HMS Belfast, event. volný program. Vpodvečer odjezd na hotel, nocleh.
4. den: ranní snídaně, přejezd do Fairfordu, kde Vás čeká Royal International Air Tattoo – RIAT 2017. Je to jedinečný a největší letecký den na světě, a to díky počtu jednotlivých typů letadel v letových ukázkách, počtu vystupujících akrobatických skupin a také díky nejširší prezentaci US Air Force v Evropě (www.airtattoo.com). Po skončení programu odjezd do Doveru, trajekt do Francie.
5. den: tranzit Německem, příjezd do cca 18.30 hod.

Ceník

RIAT 2017 A LONDÝN - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
12.07. - 16.07.2A6 870,-17LRIA01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od12.07.
do16.07.
počet nocí2
Lůžko6 870 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2x trajekt, 2 noci v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj +1 950,- Kč

Doporučená částka na vstupy

vstupné předem přes CK 37,- GBP, děti do 16 let zdarma, 25,- GBP pro Londýn

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT