VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Německo

Americké vánoční trhy v Pullman City

nabídkový leták

Program zájezdu

Pullman City je westernové městečko, které se nachází nedaleko Pasova na úpatí Bavorského lesa.
Poznejte život kovbojů a indiánů na vlastní kůži. Vydejte se s námi na „Divoký západ“ a nechte za sebou starosti všedních dnů. Každý den zde probíhá pravidelný program, úžasná kouzelnická a westernová show, vrhání nožů, jízda dobovým kočárem, jízda na ponících po celém areálu, rýžování zlata a mnoho dalšího. Autentické prostředí, pestré show, celá řada báječných atrakcí, krásná příroda, živá zvířata. Zážitkové hřiště Little Pullman, kde probíhají animační programy pro děti s možností výroby lapačů snů, indiánských čelenek a bubínků. Vrcholem je závěrečná velkolepá promenáda v historických kostýmech, která Vám přiblíží během hodinového programu historii USA, nebude chybět ani skutečné nahánění skotu a běžící stádo bizonů.
Všichni návštěvníci si mohou otestovat svůj smysl pro rovnováhu v lanovém centru Adventure Trail, jízdu westernovým vláčkem nebo jízdu na mechanickém býkovi a zažít při tom spoustu zábavy.

Odjezd z Plzně v 07.15 hod. (z Prahy v 06.00 hod.) Celodenní pobyt ve westernovém městečku Pullman City: autentická zcela okouzlující atmosféra vánočních trhů jako v pravé Americe, nebude chybět Santa Claus a spousta úžasných akcí pro děti a dospělé spojené s vánoční atmosférou. Vpodvečer nás bude čekat návrat z „Divokého západu“ do všední reality. Předpokládaný příjezd do 22.00 hod. Více informací a aktuální program na www.pullmancity.de.

Ceník

Americké vánoční trhy v Pullman City -
TermínNocíOdjezdyČ. zájezdu
08.12. - 08.12.0ADKT530,-18LPULA01 REZERVOVAT
, doprava autobus
akce01
od 8.12.
do 8.12.
počet nocí0
530 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

18,- EUR/dosp.os., 9,50 EUR/dítě 5–17 let, (skupinové vstupné nad 15 osob 14,- EUR/dosp.os., 7,50 EUR/dítě 5–17 let), jízda dobovým vozem 3,- EUR/os., jízda na ponících 4,- EUR/os., rýžování zlata 4,- EUR/os., lukostřelba 4,50 EUR/dosp.os., 3,50 EUR / dítě.
POTŘEBUJI PORADIT