MENU
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduVážení a milí příznivci cestování a poznávání,

jsme rádi, že jste otevřeli tyto stránky s pestrobarevnou nabídkou poznávacích zájezdů plzeňské cestovní kanceláře INTERTRANS.  Poznávací zájezdy pořádáme již od roku 1990 a v celé naší nabídce je právě tento typ zájezdů stále naším stěžejním produktem.obrazek 1

A proč právě s námi?

1.      Máme zkušenosti, známe přání našich klientů, programy našich zájezdů jsou neustále vylepšovány. Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost a tomu podřizujeme veškerou svou činnost.
2.      Vlastníme pohodlné autobusy se stálými posádkami řidičů, kteří mají mnohaleté zkušenosti. V našich autobusech se Vám bude cestovat opravdu pohodlně, mají o 7 až 10 cm větší rozteče sedadel než bývá standardně.
3.      Na našich zájezdech zajišťujeme kvalitní, většinou hotelové ubytování za přiměřené ceny. Tomu odpovídá i spokojenost a velmi vysoké procento návratnosti našich klientů. 
4.      Klademe důraz na profesionální průvodce, kvalitní nejen po stránce odborné, ale i lidské.
5.      Pro jednotlivce nabízíme přijatelné ceny, dále je možné využít slevy pro stálé klienty, skupiny i školy.
6.      Z Prahy odjíždí každý zájezd, od tří osob garantujeme svozy i v rámci celé ČR. obrazek 3

V nabídce najdete jak zájezdy autobusem, tak i letecky, poznávací okruhy, hvězdicové zájezdy, eurovíkendy, poznání měst, přírodních krás, zájezdy s možností koupání u moře, tématické zájezdy, v termálních lázních, nebo aquaparcích. Poznáte s námi národní parky, kulturní památky UNESCO, zámecké parky a zahrady, slavnosti květin, zábavní parky, výstavy, veletrhy, autosalony a aerosalony. K našim některým zájezdům neodmyslitelně patří exkurze, místní gastronomie, ochutnávky vín, sýrů a čokolády. Snažíme se ukázat našim klientům co nejvíc ze života a zvyků místních obyvatel.

Věříme, že Vás následující nabídka osloví, že si vyberete ten správný zájezd, který splní Vaše představy a očekávání, a že Vaše cestovatelské zážitky budou obohaceny o mnoho dalších poznatků a cenných zkušeností.

Kolektiv pracovníků CK INTERTRANS, průvodci a řidiči.

obrazek 2