MENU
...od roku 1990

O nás

1. CK INTERTRANS v březnu 2022 ukončila legislativně svoji činnost. Podmínky prodloužení zákonného pojištění od pojišťovny byly pro CK po složitých posledních dvou letech ekonomicky nepřijatelné. Bez zákonného pojištění nemůže CK dále provozovat svoji hlavní činnost - organizování zájezdů.

2. Podpora a reakce klientů CK jsou po prvních dnech, týdnech, měsících nad očekávání velice kladné. Děkujeme tímto našim klientům za podporu a zároveň tímto částečně odpovídáme na Vaše prosby a otázky.

3. Chceme i dále pracovat v cestovním ruchu! Chceme nabízet našim budoucím klientům samostatnou dopravu vyhlášenými pohodlnými autobusy, chceme nabízet a realizovat pro klienty na základě našich zkušeností ty nejžádanější jednodenní výlety a zájezdy z dlouholeté nabídky, poskytovat i nadále naši obvyklou spolehlivou organizaci a zajišťovat kvalitní průvodcovský servis u těchto výletů a zájezdů.

4. Hledáme do budoucna optimální řešení po stránce legislativní. Pro náš produkt potřebujeme zejména to, aby si naši klienti mohli vybírat svůj výlet, zájezd bez obav, cestovat svobodně bez restrikcí a zákazů.

5. Chcete nás podpořit svojí účastí jako jednotlivec či skupina? Chcete s námi cestovat i nadále? Napište nám, sledujte nás, pošlete nám svoji poptávku, prostě buďte s námi v kontaktu. Vzpomínky na zájezdy jsou silné, věříme, že si k nám opět někdy najdete cestu. Nesněte o životě, žijte své sny.

6. Nabídka výletů nemůže být nyní tak široká, v nabídce budou výlety pořádané cestovní agenturou Plzeňská cestovka, IČ 49745140, majitelkou agentury je dlouholetá průvodkyně a pracovnice CK.

7. V nabídce budou postupně i zájezdy “ve spolupráci”. Program bude zpravidla připravován a nabízen přes cestovní agenturu Plzeňská cestovka, organizátorem a smluvním garantem služeb budou partnerské cestovní kanceláře. Konkrétní jméno organizátora bude uvedené u každé jednotlivé nabídky zájezdu, pobytu, výletu.

8. Pohodlná autobusová doprava INTERTRANS PLZEŇ je a bude klientům stále k dispozici. Děkujeme za Vaši poptávku, objednávku pronájmu našich autobusů, větší i malá akce je pro nás po složitých dvou letech v oboru zájezdová doprava určitě přínosem.

9. Na stejné adrese si můžete výlet, zájezd či nabídku jiných cestovních kanceláří přijít vybrat i objednat postupně již od konce dubna.

10. Připravujeme další změny, závisí to na vývoji podmínek pro organizování autobusových poznávacích, turistických, lyžařských, pobytových, tematických či cyklo zájezdů a zejména možnostech našich klientů cestovat.

Kamil Jíša     INTERTRANS PLZEŇ spol. s r.o., IČ 49786571 (autobusová doprava)

Pavla Růžková     PLZEŇSKÁ CESTOVKA, IČ 49745140 (cestovní agentura)