MENU
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduO nás

Vážení a milí klienti, příznivci cestování,

dovolujeme si Vám úvodem poděkovat za Váš zájem a důvěru projevenou v průběhu minulých sezón. Vaší přízně a věrnosti si velmi ceníme a budeme dělat vše pro to, aby i v té nadcházející sezóně byla Vaše dovolená opět pohodová a splnila Vaše očekávání. Na jaře 2019 to bude kulatých 30 let od uskutečnění prvního našeho poznávací zájezdu do ciziny. Tenkrát to byly Benátky bez noclehu a nebylo to vůbec jednoduché – bez zkušeností, propagačních materiálů, mobilních telefonů a internetu. Byla jen chuť a bezmezná touha poznávat.

Ať už jste našimi stálými klienty, či zvažujete, že se s námi vydáte na dovolenou poprvé, jsme rádi, že se k Vám dostal náš letní katalog se širokou nabídkou zajímavých, někdy i jedinečných zájezdů. Oproti předchozí sezóně jsme některé programy zájezdů vyladili a připravili pro Vás opět několik nových zájezdů, díky kterým můžete navštívit další zajímavé kouty Evropy.

Novinek a vylepšení pro sezonu 2019 je však více – k dispozici bude další nový autobus**** s kapacitou 47 míst, unikátní cyklovlek pro 48 kol všech typů a třetí novinkou, na podzim již testovanou na našich zájezdech, je průvodcovský systém, který poskytne našim klientům nejvyšší míru komfortu.

Byli jste s námi spokojeni? Řekněte o nás svým blízkým či známým. Doporučení je pro nás nejlepší reklamou a zároveň poděkováním za naše služby. Vaše spokojené úsměvy při návratu, kladně vyplněné anketní lístky, poděkování a pochvaly jsou pro nás zpětnou vazbou a povzbuzením. Pevně věříme, že Vás naše nabídka osloví, vyberete si zájezdy, které splní Vaše představy a plně si s námi užijete zážitky z cest.

Jménem kolektivu CK Intertrans Vám přeji dovolenou plnou slunce a příjemných chvil.

Proč právě s námi?

  • 29 let zkušeností
  • bonus za doporučení
  • jedinečné nabídky zájezdů
  • vlastní pohodlné autobusy
  • optimálně laděné programy
  • profesionální tým průvodců a řidičů
  • výhodný poměr cena/kvalita
  • svozy od tří osob
  • záloha od 30 %

TOUR GUIDE SYSTEM

Průvodcovský systém pro klienty CK INTERTRANS

Jednorázová hygienická sluchátka nebo vlastní sluchátka s 3,5 mm konektorem. Už Vám neuteče jediné slovo průvodce až do 130 metrové vzdálenosti! K dispozici u vybraných katalogových programů, kapacitně až pro 4 autobusy týden co týden, u skupinových zájezdů na vyžádání. Každý okamžik dne prožijete intenzivněji! U našich zájezdů zdarma.