MENU
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduO nás

Vážení a milí klienti, příznivci cestování,

dovolujeme si Vám úvodem poděkovat za Váš zájem a důvěru projevenou v průběhu minulých sezón. Vaší přízně a věrnosti si velmi ceníme a budeme dělat vše pro to, aby i v té nadcházející sezóně byla Vaše dovolená opět pohodová a splnila Vaše očekávání. Na jaře 2019 to bylo kulatých 30 let od uskutečnění prvního našeho poznávacího zájezdu do ciziny. Tenkrát to byly Benátky bez noclehu a nebylo to vůbec jednoduché – bez zkušeností, propagačních materiálů, mobilních telefonů a internetu. Byla jen chuť a bezmezná touha poznávat.

Ať už jste našimi stálými klienty, či zvažujete, že se s námi vydáte na dovolenou poprvé, jsme rádi, že se k Vám dostal náš letní katalog se širokou nabídkou zajímavých, někdy i jedinečných zájezdů. Oproti předchozí sezóně jsme některé programy zájezdů vyladili a připravili pro Vás opět několik nových zájezdů, díky kterým můžete navštívit další zajímavé kouty Evropy.

Novinek a vylepšení pro sezonu 2019 je však více – k dispozici je další nový autobus**** s kapacitou 47 míst, 2. sezonu využíváme unikátní cyklovlek pro 48 kol všech typů a třetí novinkou, na podzim již testovanou na našich zájezdech, je průvodcovský systém, který poskytne našim klientům nejvyšší míru komfortu.

Byli jste s námi spokojeni? Řekněte o nás svým blízkým či známým. Doporučení je pro nás nejlepší reklamou a zároveň poděkováním za naše služby. Vaše spokojené úsměvy při návratu, kladně vyplněné anketní lístky, poděkování a pochvaly jsou pro nás zpětnou vazbou a povzbuzením. Pevně věříme, že Vás naše nabídka osloví, vyberete si zájezdy, které splní Vaše představy a plně si s námi užijete zážitky z cest.

Jménem kolektivu CK Intertrans Vám přeji dovolenou plnou slunce a příjemných chvil.

Ing. Kamil Jíša, majitel CK INTERTRANS

Proč právě s námi?

29 let zkušeností
bonus za doporučení
jedinečné nabídky zájezdů
vlastní pohodlné autobusy
optimálně laděné programy
profesionální tým průvodců a řidičů
výhodný poměr cena/kvalita
svozy od tří osob
záloha od 30 %

CO JE TO TOUR GUIDE SYSTÉM?

Průvodcovský systém pro klienty CK INTERTRANS

obrazek 1

Jednorázová hygienická sluchátka nebo vlastní sluchátka s 3,5 mm konektorem. Už Vám neuteče jediné slovo průvodce až do 130 metrové vzdálenosti! K dispozici u vybraných katalogových programů, kapacitně až pro 4 autobusy týden co týden, u skupinových zájezdů na vyžádání. Každý okamžik dne prožijete intenzivněji! U našich zájezdů zdarma.

*************************************************************************************

Milovníci hor a zimních sportů, vážení klienti,

jsme rádi, že se k Vám dostala naše nabídka zájezdů do Francie, na kterou se specializujeme a která patří mezi nejširší a nejlepší v České republice. Ať už jste našimi stálými klienty nebo zvažujete vydat se s námi poprvé, Vaší přízně si velmi ceníme. I v nadcházející 31. sezóně uděláme vše pro to, aby Vaše zimní dovolená ve Francii byla opět pohodová a proběhla dle Vašeho očekávání.

Francie je pravým lyžařským rájem, z široké nabídky 300 francouzských středisek jsme pro Vás vybrali osvědčené lyžařské areály pro všechny kategorie lyžařů a snowboardistů. V naší nabídce najdete top střediska s propojenými lyžařskými oblastmi - Les Trois Vallées (600 km sjezdovek), Evasion Mont Blanc (445 km), Paradiski (425 km), Tignes/ Val d´Isère (300 km), ale i střediska střední a menší velikosti jako např. Val Cenis/ Termignon + 4 menší sousední střediska (350 km), Les Sybelles (310 km), Isola 2000/ Auron (255 km), Var/Risoul (185 km) a další.

Nutno podotknout, že i menší francouzská střediska jsou poměrně rozsáhlá, nabízí široké, upravené, zpravidla liduprázdné a bezpečné sjezdovky jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře, lanovky a vleky zpravidla bez čekání. Za poslední roky se ve Francii navíc hodně investovalo do úpravy sjezdovek, vybavení lyžařských areálů i zázemí středisek. Mnoho středisek leží v nadmořské výšce nad 1800 m a některé lanovky a vleky šplhají i přes 3000 m. To zaručuje dostatek kvalitního sněhu po celou zimní sezónu od prosince do května. Pro jistotu, všechna střediska disponují dostatečným množstvím sněhových děl.

Důležitá informace pro milovníky volných terénů, freeriding je Francii, až na malé výjimky, bez omezení povolen. Pokud je dobrý sníh, v každém středisku si najdete svůj volný terén, nejlepší podmínky nabízejí střediska Les Sybelles, Tignes/Val d´Isèere, Val Thorens, Les Deux Alpes, La Rosière, Flaine a další…

Nelze nezmínit i absolutní výhodu francouzských středisek, kde zpravidla z ubytovací kapacity máte jen pár kroků ke sjezdovce či lanovce. Zaměřili jsme se v nabídce hlavně na ubytování s důrazem na cenovou výhodnost a blízkost sjezdovek. Sestavili jsme pro Vás optimální nabídku ubytovacích kapacit všech cenových kategorií, kapacity a střediska s nabídkou wellness, volnočasových aktivit, v nabídce najdete rodinná střediska jako např. Orcières, La Rosière, Isola 2000/ Auron. Neodmyslitelnou součástí večerní atmosféry jsou typické francouzské restaurace nabízející proslulé savojské speciality fondue, raclette, tartiflette…

U některých rezidencí najdete slevu za včasnou rezervaci ubytování, tzv. „Early Booking“, navíc slevy „Věrný účastník“ a „Časová sleva“ z ceny zájezdu, tzn. případně i z ceny dopravy. Za doporučení našich služeb svým blízkým a známým, které je pro nás potvrzením Vaší spokojenosti a tudíž nejlepší reklamou, můžete využít „Bonus za doporučení“.

Pevně věříme, že Vás naše letošní zimní nabídka zaujme a vyberete si zájezd, který splní Vaše očekávání ideální zimní dovolené. Pojeďte s námi na hory do Francie a vyzkoušejte naše služby.

Cesta do Francie určitě stojí za ty mnohdy liduprázdné a široké sjezdovky.

Ing. Kamil Jíša a tým spolupracovníků, řidičů a delegátů CK Intertrans