MENU
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduO nás

Proč právě s námi?

29 let zkušeností
Jsme česká firma, která od dubna roku 1990 podniká v oblasti cestovního ruchu. Máme mnoho cenných zkušeností a také velmi dobré jméno u našich zahraničních i tuzemských obchodních partnerů. To pro Vás znamená, že se na nás můžete plně spolehnout. V ČR není firma s takovým objemem nabídky, letitými zkušenostmi a kvalitou produktu s orientací na zimní zájezdy do Francie. S námi máte vždy jasno!

široká nabídka
S naší nabídkou zájezdů můžete poznat více než 30 zimních středisek Francie, částečně i Itálie a Švýcarska.

zkušení delegáti
O Vaši pohodu a nadstandardní informovanost ve střediscích se starají delegáti CK, kteří procházejí náročným výběrovým řízením a každoročně procházejí školením. Většinou mají několikaleté zkušenosti s prací v zimním středisku. Naši delegáti patří mezi nejlepší, je to jedna z našich velkých předností a odlišností od jiných nabídek na trhu. Valná většina z Vás tuto službu zajisté ocení.

pohodlná doprava
K Vaší dopravě do středisek využíváme zpravidla vlastní 4* autobusy, pohodlné i pro osoby nad 190 cm výšky. Pro nadcházející zimní sezónu máme pro Vás k dispozici vlastní vozový park až 8 autobusů s kapacitou 440 míst. V termínech s vyšší poptávkou a nabídkou více středisek využíváme služeb osvědčených českých dopravců, vždy s nejlepším možným vybavením a kvalitě 3–4*. Nabízíme Vám tak v průměru nejpohodlnější a  nejpohodovější dopravu do Francie na českém trhu. Co také možná oceníte, to jsou letité zkušenosti s dopravou v případě extrémních zimních podmínek. Nabízíme reálný počet termínů s autobusovou dopravou, nástupní místa jsou zajištěna z mnoha míst ČR, svozy garantujeme již od tří osob. Nejedná se o linkovou dopravu do francouzských středisek. Autobusy s lůžkovou úpravou z bezpečnostních důvodů nevyužíváme (výluka z pojištění), ani legislativa přepravu ležících osob v autobuse neumožňuje!

příznivé ceny
Investice do dovolené s naší CK se vyplatí! Zajistíme Vám nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou na českém trhu. Našim zákazníkům poskytujeme jak cenově dostupné ubytování, tak i zájezdy s luxusním ubytováním, vždy s vysoce spolehlivými službami CK. Zdá se Vám nabídka jinde na první pohled výhodnější? Důkladně vše zvažte (ceny po slevách, v ceně pohodlná doprava,  služby delegáta CK, pobytová taxa, povlečení...).

péče o klienty
Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost. Trvale pracujeme na tom, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. Tomu podřizujeme celou svou činnost, neboť spokojený zákazník je pro nás nejlepší reklamou. Důkazem jsou každoročně tisíce vracejících se spokojených klientů jak s autobusovou, tak i vlastní dopravou. Sledujeme Vaše názory a přání. Neustále hledáme cesty pro vylepšování a rozšiřování našich produktů v rámci možností středisek a dopravy.

přístup profesionálů
Zkušení pracovníci naší CK v Plzni Vám rádi a ochotně poradí s výběrem Vaší dovolené.

přehledný katalog
Zájezd si můžete vybrat z tištěného katalogu nebo z www stránek. Předností katalogu je jeho přehlednost a vyčerpávající informace. Výhodou jsou i ceníky u jednotlivých kapacit. Na webových stránkách najdete fotogalerii a případné aktuální informace.

video katalog
Jako dosud jediná česká CK nabízíme klientům VIDEO KATALOG francouzských středisek. Postupně bude tento určitě zajímavý produkt doplňován o další zimní střediska. Honzo, díky za vše, nezapomeneme. (Honza Liska, zakladatel video katalogu a dlouholetý delegát CK, v lednu 2016 zahynul pod lavinou ve svém oblíbeném středisku.)

záloha od 30 %
Nemusíte si k nám ukládat Vaše peníze! Pro uzavření smlouvy stačí záloha jen 30 %, doplatek až měsíc před odjezdem. Smyslem je poskytnout Vám co nejširší možnou nabídku. Neotálejte, Evropa opravdu nespí! Již s končící letní sezonou se nejvýhodnější kapacity a nejžádanější termíny rychle plní.

výhodný systém slev
Slevy se sčítají a vztahují se i na příplatky vč. dopravy! Snažíme se našim věrným i novým účastníkům nabídnout jednoduchý a výhodný systém slev. S námi díky využití slev ušetříte, nikoliv však na úkor kvality. Výhodné podmínky nabízíme skupinám od 15 osob.

pojištění CK
CK Intertrans je držitelem oprávnění na provozování cestovní kanceláře (IČ 29161053) a je dle zákona 159/1999 Sb. pojištěna u Generali Pojišťovny a. s. (číslo smlouvy 1710120055, více na www.generali.cz). To zaručuje zákazníkům zajištění návratu z dovolené, případně vrácení zaplacené částky pokud by se zájezd neuskutečnil. Za příplatek doporučujeme uzavřít kvalitní cestovní pojištění od České pojišťovny a. s. včetně pojištění na storno z důvodu onemocnění. To znamená, že s naší cestovní kanceláří můžete cestovat s pocitem jistoty a bezpečí.