MENU
...od roku 1990

Lyžování ve Francii

obrazek 4

Milovníci hor a zimních sportů, vážení klienti,

jsme rádi, že se k Vám dostala naše nabídka zájezdů do Francie, na kterou se specializujeme a která patří mezi nejširší a nejlepší v České republice. Ať už jste našimi stálými klienty nebo zvažujete vydat se s námi poprvé, Vaší přízně si velmi ceníme. I v nadcházející 32. sezóně uděláme vše pro to, aby Vaše zimní dovolená ve Francii byla opět pohodová a proběhla dle Vašeho očekávání.

Francie je pravým lyžařským rájem, z široké nabídky 300 francouzských středisek jsme pro Vás vybrali osvědčené lyžařské areály pro všechny kategorie lyžařů a snowboardistů. V naší nabídce najdete top střediska s propojenými lyžařskými oblastmi - Les Trois Vallées (600 km sjezdovek), Evasion Mont Blanc (445 km), Paradiski (425 km), Tignes/ Val d´Isère (300 km), ale i střediska střední a menší velikosti jako např. Val Cenis/ Termignon + 4 menší sousední střediska (350 km), Les Sybelles (310 km), Isola 2000/ Auron (255 km), Vars (110 km) a další.

obrazek 9obrazek 10


Nutno podotknout, že i menší francouzská střediska jsou poměrně rozsáhlá, nabízí široké, upravené, zpravidla liduprázdné a bezpečné sjezdovky jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře, lanovky a vleky zpravidla bez čekání. Za poslední roky se ve Francii navíc hodně investovalo do úpravy sjezdovek, vybavení lyžařských areálů i zázemí středisek. Mnoho středisek leží v nadmořské výšce nad 1800 m a některé lanovky a vleky šplhají i přes 3000 m. To zaručuje dostatek kvalitního sněhu po celou zimní sezónu od prosince do května. Pro jistotu, všechna střediska disponují dostatečným množstvím sněhových děl.

obrazek 12obrazek 13


Důležitá informace pro milovníky volných terénů, freeriding je Francii, až na malé výjimky, bez omezení povolen. Pokud je dobrý sníh, v každém středisku si najdete svůj volný terén, nejlepší podmínky nabízejí střediska Les Sybelles, Tignes/Val d´Isèere, Val Thorens, Les Deux Alpes, La Rosière, Flaine a další…

obrazek 5obrazek 1


Nelze nezmínit i absolutní výhodu francouzských středisek, kde zpravidla z ubytovací kapacity máte jen pár kroků ke sjezdovce či lanovce. Zaměřili jsme se v nabídce hlavně na ubytování s důrazem na cenovou výhodnost a blízkost sjezdovek. Sestavili jsme pro Vás optimální nabídku ubytovacích kapacit všech cenových kategorií, kapacity a střediska s nabídkou wellness, volnočasových aktivit, v nabídce najdete rodinná střediska jako např. Orcières, La Rosière, Isola 2000/ Auron. Neodmyslitelnou součástí večerní atmosféry jsou typické francouzské restaurace nabízející proslulé savojské speciality fondue, raclette, tartiflette…

obrazek 7obrazek 6


U některých rezidencí najdete slevu za včasnou rezervaci ubytování, tzv. „Early Booking“, navíc slevy „Věrný účastník“ a „Časová sleva“ z ceny zájezdu. Za doporučení našich služeb svým blízkým a známým, které je pro nás potvrzením Vaší spokojenosti a tudíž nejlepší reklamou, můžete využít „Bonus za doporučení“.

Pevně věříme, že Vás naše letošní zimní nabídka zaujme a vyberete si zájezd, který splní Vaše očekávání ideální zimní dovolené. Pojeďte s námi na hory do Francie a vyzkoušejte naše služby.

Cesta do Francie určitě stojí za ty mnohdy liduprázdné a široké sjezdovky.

Nesněte o životě, žijte své sny...

Ing. Kamil Jíša a tým spolupracovníků, řidičů a delegátů CK Intertrans

obrazek 3