VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Rakousko

Předvánoční Salzburg a Krampuslauf

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy 5.30 hod.) do Salzburgu, kde navštívíte nejvýznamnější památky, jakými jsou rodný dům W. A. Mozarta, klášter sv. Petra nebo Domkirche. Vánoční atmosféru zažijete na adventních trzích na Rezidenčním náměstí nebo v areálu zámku Mirabell. Vpodvečer se pojedete ubytovat a následně vyrazíte do Schladmingu na sledování Krampuslauf – průvodu čertů centrem města, kterého se účastní více než 1000 originálních masek čertů z Rakouska, Bavorska a severní Itálie. Odjezd na hotel, nocleh.
2. den: po snídani odjedete do Solné komory, navštívíte město Bad Ischl, nejstarší solné lázně, které kdysi byly oblíbeným místem odpočinku Franze Josefa a císařovny Sisi. Přejedete k jezeru Wolfgangsee v samém srdci Solné komory. Zastavíte se ve Stroblu, kde můžete vidět výstavu Betlémů s živými jesličkami. Největší atrakcí na břehu jezera je malebné městečko St. Wolfgang, s nekrásnějšími adventními trhy a s mnoha možnostmi občerstvení v typických restauracích a kavárnách. Zde také na hladině jezera uvidíte velkou plovoucí lucernu, která se stala typickým znamením pro advent v tomto městečku. Vpodvečer odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Předvánoční Salzburg a Krampuslauf - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
23.11. - 24.11.1ADKT3 050,-19LSAW01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od23.11.
do24.11.
počet nocí1
Lůžko3 050 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (klima, WC, DVD, bar), služby průvodce, 1 noc se snídaní v hotelu (2 lůžk. pokoje s příslušenstvím), komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

20,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT