VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Rakousko

Salzburg a Wolfgangsee

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy 5.30 hod.) do Salzburgu, kde navštívíte nejvýznamnější památky, jakými jsou rodný dům W. A. Mozarta, klášter sv. Petra nebo Domkirche. Vánoční atmosféru zažijete na adventních trzích na Rezidenčním náměstí nebo v areálu zámku Mirabell. Přejezd k jezeru Wolfgangsee v samém srdci Solné komory. Největší atrakcí na břehu jezera je malebné městečko St. Wolfgang, s nekrásnějšími adventními trhy a s mnoha možnostmi občerstvení v typických restauracích a kavárnách. Zde také na hladině jezera uvidíte velkou plovoucí lucernu, která se stala typickým znamením pro advent v tomto městečku. Večer přejezd na ubytování, nocleh.
2. den: po snídani návštěva města Bad Ischl, nejstarších solných lázní, které kdysi byly oblíbeným místem odpočinku Franze Josefa a císařovny Sisi. Zastávka ve Stroblu, kde můžete vidět výstavu Betlémů s živými jesličkami. S jezerem Wolfgangsee se rozloučíte v malebném městečku Sankt Gilgen, které rovněž žije předvánoční atmosférou. Vpodvečer odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 21.00 hod.

Ceník

Salzburg a Wolfgangsee - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
05.12. - 06.12.1ADKT2 990,-REZERVOVAT
Hotel, doprava autobus
akce01
od 5.12.
do 6.12.
počet nocí1
Lůžko2 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (klima, DVD, bar), služby průvodce, 1 noc se snídaní v hotelu (2 lůžk. pokoje s příslušenstvím), komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

20,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT