VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Velká Británie

Předvánoční Londýn

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hodin (z Prahy v 19.30 hod.).
2. den: ráno příjezd do Calais, Eurotunel do Folkestone. Odpoledne první seznámení s vánočně vyzdobeným  Londýnem – slavný most Tower Bridge a nábřeží Temže s vánočními stánky, tržnice Covent Garden s vánočním stromem a kouzelnou adventní atmosférou, známé náměstí Trafalgar Square s nejslavnějším vánočním stromem – tradičně darem z Norska. Večer ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: dopoledne si můžete vybrat prohlídku Natural History Museum, Science Museum, Victoria and Albert Museum – všechna tato muzea mají vstup zdarma ! Uvidíte i slavný Harrods, největší a nejdéle fungující obchodní dům na světě. Odpoledne vás čeká kouzelný vánoční svět Winter Wonderland v Hyde Parku, který se v období adventu změní k nepoznání a vyroste zde doslova vánoční království. Kluziště, vánoční trhy, bavorská vesnička, ledové sochy nebo množství pohádkových vystoupení vás jednoznačně nabije vánoční náladou. Užijete si i večerní Londýn s možností projížďky na London Eye s leteckým pohledem na celou metropoli. Večer návrat do hotelu, nocleh.
4. den: dopoledne můžete navštívit British Museum, National Gallery, Tate Gallery, Tate Modern – bezplatná prohlídka dle výběru nebo individuální program, volno k vánočním nákupům na proslulých, krásně vánočně osvětlených a vyzdobených nákupních třídách Oxford Street  a  Regent Street, Piccadilly aj. Večer odjezd z Londýna, noční Eurotunel do Francie.
5. den: návrat do ČR kolem 14.00 hod.

Ceník

Hotel

POTŘEBUJI PORADIT