VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduCyklozájezdy 2021

Cyklozájezdy 2021

obrazek 3

Milí cykloturisté,

opět se těšíme na milá setkání s Vámi na našich zájezdech. Vyberte si z naší nabídky a vydejte se vstříc novým a jistě nezapomenutelným zážitkům.

Kolektiv CK Intertrans s.r.o.

Cyklotrasy

Připravené trasy absolvují účastníci zájezdu buď s průvodcem, individuálně nebo ve skupinkách. Na trase jsou zpravidla dohodnuta místa a časy srazů s průvodcem a s autobusem, který slouží také jako občerstvovací stanice a zázemí v případě nepříznivého počasí. Méně zdatní cyklisté tak mohou část trasy absolvovat autobusem.

obrazek 13

Náročnost

Náročnost zájezdu je vždy slovně naznačena u každého programu. Naše cyklozájezdy jsou zpravidla koncipovány tak, aby je zvládl každý, kdo se alespoň občas „projede“ na kole. Na své si ale může přijít i vytrénovaný cyklista. U řady programů jsou nabízeny různé možnosti: kratší i delší trasy a více či méně náročné varianty.

Průvodce

Průvodce je vedoucím zájezdu. Stará se o hladký průběh Vaší dovolené, seznamuje Vás s jednotlivými cykloetapami a upozorňuje Vás na zajímavosti navštívené oblasti. Rozhoduje také o změnách programu v závislosti např. na počasí. Naši průvodci mají letité zkušenosti s organizací cyklozájezdů. Jsou vždy připraveni poradit a pomoci nebo jen prostě strávit s Vámi příjemný čas.obrazek 18

Technik

Technik zajišťuje technickou podporu cyklozájezdu. Nikdo se s námi nemusí bát, že zůstane s případným defektem kola bez pomoci. CK Intertrans spolupracuje s velmi zkušenými a léty prověřenými odborníky na opravu kol. Práce technika je zdarma, pokud Vám bude chybět potřebný náhradní díl (např. duše, plášť, lepení, řetěz atd.), poskytneme Vám jej za obvyklou cenu. Při nízkém počtu účastníků zájezdu (zpravidla pod 30 osob) vykonává funkci technika řidič v rámci možností dopravy.

Příprava kola na zájezd

obrazek 14

Nezapomínejte, že Vaše kolo bývá na vícedenních zájezdech vystaveno někdy náročným podmínkám. Intenzivní jízda klade zvýšené nároky na technický stav Vašeho kola, proto doporučujeme kolo před odjezdem zkontrolovat, případně navštívit odborný servis, a ještě vyzkoušet funkčnost vybavení Vašeho kola za jízdy – tzn. projet se na několikakilometrové trati a vyzkoušet správnou funkčnost brzd a všech převodů v záběru.

Vaše příprava na zájezd

Nabízené cyklozájezdy nevyžadují speciální trénink nebo zvláštní kondici účastníka. Máte-li k dispozici kolo ve vhodném technickém stavu a chuť aktivně prožít dovolenou, neváhejte a přihlaste se na zájezd. Vaše další speciální příprava není nutná.

Dopravaobrazek 12

Doprava je zajišťována našimi luxusními a pohodlnými autobusy (WC, klimatizace, DVD, bar), více na www.intertransplzen.cz

Cyklovlek BIKELINER®

= nejlepší systém přepravy kol

Přírůstkem do flotily našich cyklovleků je od roku 2018 speciální cyklovlek III. generace BIKELINER®, vyrobený na zakázku v Německu, více o tomto cyklovleku najdete na www.intertransplzen.cz - ZDE. Svými parametry, systémem uložení a fixací kol, je ještě více tolerantní k atypickým kolům a prakticky umožní v rámci své kapacity neomezenou přepravu nestandardních kol. Každé kolo je upevněno do vlastního nosiče (držáku) tak, že nedochází ke vzájemnému dotyku sousedních kol. V případě potřeby (svozy, souběžný zájezd v termínu) využíváme pro přepravu kol vlastní vleky II. generace s kapacitou 44 nebo 36 kol, tyto plachtové cyklovleky mají své limity pro přepravu nestandardních kol. O nakládku se starají za Vaší asistence řidiči společně s technikem.

Přeprava nestandardních kolobrazek 20

Z kapacitních důvodů je nutné nahlásit přepravu elektrokol, koloběžek, dvojkol a jiných atypických a nadměrných kol nejlépe již při podpisu smlouvy. CK INTERTRANS umožňuje přepravu elektrokol, koloběžek a kol tzv. „nestandardních velikostí“ za symbolický evidenční a manipulační poplatek +100,- Kč/kus/zájezd.

Nástupní místa

CK zajišťuje pro své klienty i svozy (za příplatek) z míst dle konkrétního zájezdu. Trasy svozů a výše příplatku viz svozy. Pro svozy na cyklozájezdy volíme typ dopravního prostředku dle počtu osob na dané trase, tzn. svozy zajišťujeme buď autobusem s cyklovlekem nebo osobními vozy s kapacitou přepravy 4 až 7 osob a kol. Při přepravě kol os. vozy využíváme střešní systém Thule 575, 591, 598 a na závěsném zařízení přepravní systém Atera Strada Evo 3. Tyto systémy mají své maximální rozměrové a hmotnostní limity pro přepravu kol, i proto potřebujeme vědět o každém nestandardním kole (viz přeprava nestandardních kol).

Informační materiályobrazek 15obrazek 16

Každý účastník obdrží na zájezdu barevnou kopii mapy příslušné oblasti a informace o trasách od vedoucího zájezdu.

Nabídka cyklodresů

Již tradičně si můžete zakoupit náš originální cyklodres. Dresy jsou vyrobeny z výborného funkčního materiálu Alketis s prošitím plochými švy, se skrytým zipem vpředu u krku. K dispozici jsou silniční dresy, které mají 3 kapsy na zádech i dresy volného střihu, které se označují jako MTB nebo freeride, které mají jednu kapsu na zádech. Oba typy jsou vyrobeny ve velikostech S, M, L, XL, XXL a můžete si je zakoupit buď v CK Intertrans, Slovanská tř. 5, Plzeň nebo přímo u vedoucího Vámi zvoleného zájezdu (po předchozí konzultaci požadované velikosti).

Ceny: silniční dres 700,- Kč; MTB, freeride dres 760,- Kč.
obrazek 17obrazek 9obrazek 7obrazek 10obrazek 17obrazek 8