VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, cykloturistika, Černá Hora

Černá Hora

nabídkový leták

Program zájezdu

  • NP Lovčen a Skadarské jezero
  • nezapomenutelné výhledy a přírodní krásy
  • ubytování u moře s polopenzí
1. den: odjezd ve 12.00 hod. z Plzně (z Prahy) přes České Budějovice. Tranzit Rakouskem, Slovinskem, Chorvatskem a Bosnou a Hercegovinou.
2. den: příjezd do Černé Hory, lodí přes Boku Kotorskou. V odpoledních hodinách příjezd do přímořského letoviska Sutomore, ubytování, volno u moře.
3. den: cyklistika ze Sutomore přes město Bar pod horou Sutorman v pohoří Rumija až ke Skadarskému jezeru do malebné rybářské vesnice Virpazar. Možnost plavby lodí po Skadarském jezeře (za příplatek), koupání a ochutnávka místních specialit (kobližky, med, sýr, víno).
4. den: výjezd busem do centra NP Lovčen – Ivanova korita. Cykloturistika v oblasti NP Lovčen, možnost výjezdu až na horu Jezerski Vrh (1657 m), kde je velkolepý památník nejvýznamnějšího černohorského vládce a národního básníka Petra II. Petroviče Njegoše. Nezapomenutelný sjezd po panoramatické cestě s vyhlídkami na Boku Kotorskou až k moři a do starobylého města Kotor (UNESCO).
5. den: odjezd busem do historického „města duchů“ Stari Bar. Možnost prohlídky starého města s místním průvodcem (za příplatek) a cykloturistika náhorní planinou do orientálně laděného města Ulcinj nebo návrat přes pobřežní promenádu v Baru do Sutomore.
6. den: odjezd busem do oblasti Skadarského jezera a cykloturistika po krásné vyhlídkové cestě nad Skadarským jezerem přes kaštanové háje a s krásnými výhledy. Event. volno, koupání v moři.
7. den: odjezd busem přes hlavní město Podgorica. Cykloturistika nad údolím řeky Zety ke klášteru Ostrog, který je nejvýznamnějším poutním místem křesťanů pravoslavného vyznání v Černé Hoře. Klášter je velmi umně zasazen do kolmé skalní stěny. Dále cykloturistika nad údolím až do města Danilovgrad na řece Zetě.
8. den: odjezd busem do oblasti Cetinje, bývalého hlavního města Černé Hory. Cykloturistika přes malebné městečko Rijeka Crnojeviča s kamenným mostem prince Danila s vyhlídkami na Skadarské jezero až do Virpazaru.
9. den: cykloturistika k vedlejším plážím v Sutomore. Event. volno, koupání. Odpoledne odjezd do ČR.
10. den: příjezd do ČR do 13.00 hod.

Ceník

Černá Hora - Penzion s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
02.10. - 11.10.7ACDHKLU12 790,-OBSAZENO
Penzion s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 2.10.
do11.10.
počet nocí7
Lůžko12 790 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 7 nocí s polopenzí v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost

střední (lze zvolit těžší i lehčí variantu)

Délka tras

35-65 km

Povrch

asfalt 90 %, 10 % nezpevněný povrch

Doporučený typ kola

trekkingová, ev. horská

Doporučená částka na vstupy

35 EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 700,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT