VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, cykloturistika, Maďarsko

Maďarsko - cyklozájezd

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.30 hod. (z Prahy 23.00 hod.) přes Brno. Tranzit Slovenskem do Maďarska.
2. den: dopoledne příjezd do Tokaje, cyklistika vyhlášenou vinařskou oblastí. Ochutnávka výborného tokajského aszú (tj. vína z vysušených hroznů) v některém z místních vinných sklípků. Odjezd do Egeru. Ubytování.
3. den: odjezd autobusem do Szilvásvárad. Cestou zastávka u opatství Bélapatfalva. Cykloturistika údolím Szalajka k závojovému vodopádu Fatyol. Dále nádhernou přírodou Bukových hor přes rozhlednu Millenniumi Kilátó, návrat zpět do Egeru. Večeře s komentovanou ochutnávkou egerského vína v jednom ze sklípků vinařského údolí Szépasszony völgy v Egeru (za příplatek).
4. den: po snídani odjezd autobusem na nejvyšší horu Maďarska s rozhlednou – Mátrakékes (1014 m). Cykloturistika krajinou pohoří Mátra do Egeru.
5. den: autobusem odjezd na rozcestí u vesnice Répashuta. Odtud na kole středem Bukových hor přes lázeňské městečko Lillafüred do Miskolc-Tapolca. Odpoledne koupání v přírodních jeskynních lázních Barlangfürdo. Návrat autobusem zpět na ubytování.
6. den: cykloturistika v okolí Egeru přes vesnice Tarnaszentmaria a Verpelét do Egerszalók. Koupání v unikátních termálních lázních, kterým se říká maďarské pamukkale. Návrat na ubytování
7. den: po snídani odjezd do Budapešti. Celodenní prohlídka hlavního města. Okouzlí vás Hradní čtvrť s královským palácem, Rybářská bašta s nádhernou vyhlídkou, Matyášův chrám a nádherné uličky starého města. Možnost projížďky lodí po „krásném modrém Dunaji“ (za příplatek) nebo individuální volno. Den zakončíme večerní vyhlídkou na město z Gellértova vrchu. V pozdních večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
8. den: příjezd do ČR do 8.00 hod.

Ceník

Maďarsko - cyklozájezd - Kemp - 4lůžk. apartmán (2 oddělené ložnice)
TermínNocíOdjezdyObs. 4Č. zájezdu
24.08. - 31.08.5ABDHKLTU7 840,-18LAMD01 OBSAZENO
Kemp - 4lůžk. apartmán (2 oddělené ložnice), doprava autobus
akce01
od24.08.
do31.08.
počet nocí5
cena při obs. 4 os.7 840 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v apart. domcích (2lůžkové ložnice), přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Ubytování

v kempu ve 4lůžk. apartmánových domcích – apartmán: 2 oddělené 2lůžkové ložnice, kuchyňský kout, společné příslušenství, terasa.

Náročnost

lehká

Délka tras

30 - 50 km

Povrch

90 % asfalt, 10 % nezpevněný povrch

Doporučený typ kola

silniční, trekkingová ev. horská

Doporučená částka na vstupy

40,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT