VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, cykloturistika, Španělsko

Katalánsko - cyklozájezd

nabídkový leták

Program zájezdu

  • poznávání katalánských tradic a zvyků
  • jednodenní trekking v Pyrenejích
  • hotel 3* u moře s polopenzí
1. den: odjezd z Plzně v 10.30 hod. (z Prahy 9.00 hod.), tranzit Německem a Francií.
2. den: dopoledne příjezd do letoviska Calella, individuální program, odpoledne ubytování.
3. den: dopoledne cykloturistika v okolí Calelly, ev. individuální program. Odpoledne fakultativně výlet do Barcelony (za příplatek) završený nočním představením Magické fontány na Španělském náměstí.
4. den: cykloturistika z letoviska Calella přes letoviska Pineda de Mar, Santa Susana, Malgrat de Mar až do Tossa de Mar. Cestou možnost návštěvy botanických zahrad, koupání nebo zdolání zříceniny St. Joan v Blanes.
5. den: cykloetapa ve vinařské oblasti Peralada, přes Mollet de Peralada, Garriquella, Vilajuiga, Sant Pere de Rodes, do El Port de la Selva, kde se nachází klášter Sant Pere de Rodes, odkud jsou nádherné výhledy do okolí. V závěru dne návštěva vinařství Empordalia (degustace a nákup vín, olivového oleje a produktů z oblasti Empordá). Návrat busem na ubytování.
6. den: celodenní trekking v Pyrenejích, výjezd zubačkou (za příplatek) do Vall de Nuria (1967 m) a pěší výstup na Pic de la Fossa del Gegant (2801 m) s nádhernými výhledy. Návrat busem na ubytování. Alternativně celodenní volno u moře.
7. den: cykloturistika v oblasti Púbol, přes Pals, El Montgrí, až do přímořského letoviska l´Estartit. V městečku Púbol možnost prohlídky sídla manželky Salvadora Dalího Galy. Dále cykloturistika až do historického městečka Pals, zde možnost koupání. Návrat busem na ubytování.
8. den: cykloturistika po stopách bývalé úzkokolejky „Ruta del carrilet“ přes historické město Girona až na pobřeží do Sant Feliu de Guíxols, kde se nachází jeden z nejznámějších klášterů. Na závěr etapy koupání v moři. Návrat busem na ubytování.
9. den: volný program u moře. Vpodvečer odjezd do ČR.
10. den: příjezd do ČR do 15.00 hod.

Ceník

Katalánsko - cyklozájezd - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
21.08. - 30.08.7ADHKLTU15 990,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od21.08.
do30.08.
počet nocí7
Lůžko15 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 7 nocí s polopenzí v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), pobytovou taxu, přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost

střední (lze zvolit lehčí variantu)

Délka tras

40 - 80 km

Povrch

75 % asfalt, 25 % nezpevněný povrch

Doporučený typ kola

trekkingová, ev. horská

Doporučená částka na vstupy

60,- EUR

Sleva

3., 4. dosp. os. na přistýlce – sleva 1 110,- Kč, 1. dítě do 12 let na přistýlce – sleva 5 550,- Kč, 2. dítě na přistýlce – sleva 2 780,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT