MENU
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduSlevy - léto

SLEVY JEDNOTLIVEC

VČASNÁ OBJEDNÁVKA / VĚRNÝ ÚČASTNÍK
Našim klientům nabízíme kombinaci slev – za včasné objednání a věrnostní slevu, případně slevu za 2. a další účast na zájezdu z letního katalogu CK Intertrans 2018. Sleva se počítá z tabulkové ceny (po případném odečtení slevy „Early Booking“) po přičtení zvolených příplatků (vyjma příplatku „Letecká doprava“ a „Fakultativně“) a odpočtu možných slev v rámci nabídky zájezdu. Maximální výše slevy je 10 %. U zájezdů, kde je organizátorem jiná CK, je maximální výše slevy 7 %.  Za věrného účastníka je považován klient, který se zúčastnil alespoň jednoho zájezdu z katalogů LÉTO 2015 až 2017 nebo ZIMA 2018.

JEDNOTLIVEC Platba zálohy min. 30 % v termínu
do 31.1. do 28.2.* do 12.4.* později
věrný účastník 7 % 6 % 5 % 4 %
Nový účastník 5 % 4 % 3 % -
2. účast v sezoně + 2 % + 2 % + 2 % + 2 %
3. účast v sezoně + 3 % + 3 % + 3 % + 3 %
* sleva platná pro zájezdy s odjezdem za 60 a více dnů, věrný účastník sleva vždy 4 %.

SLEVA „EARLY BOOKING“
Slevu EB poskytují některé hotely za včasnou úhradu ubytování. U hotelu, který slevu EB nabízí, je uvedena výše slevy v procentech a termín platby zálohy v červeném piktogramu. Sleva EB se počítá z tabulkové ceny zájezdu. Vznikne tak nová nižší tabulková cena, ze které je dále možno uplatnit slevy: včasná objednávka/věrný účastník. Sleva EB se nevztahuje na příplatky (např. plná penze, doprava, cestovní pojištění). Podmínkou čerpání slevy je jednorázová platba min. 50 % zálohy do uvedeného termínu.

SLEVA „AKCE“
U některých leteckých zájezdů můžete využít při včasném objednání zájezdu zvýhodněné ceny. V případě využití této slevy již nelze čerpat v rámci tohoto zájezdu další slevy. Podmínkou získání slevy je uhrazení zálohy ve výši min. 50 % z ceny zájezdu do uvedeného termínu. Po termínu je možné uplatnit slevy dle tabulky.

BONUS ZA DOPORUČENÍ
Nejefektivnější reklamou je pro nás doporučení našich služeb Vašim blízkým, přátelům, známým a spolupracovníkům, a proto Vám nabízíme speciální bonus, pokud k nám přivedete nové účastníky. Nabídka je určena pro loňské účastníky některého zájezdu z katalogu Léto 2017. Jestliže přivede loňský účastník – objednavatel zájezdu, své známé, přátele, rodinu a společně se zúčastní některého zájezdu z katalogu léto 2018 (pořadatel CK INTERTRANS), získá objednavatel zájezdu navíc slevu – BONUS ze své ceny zakoupeného zájezdu ve výši 50,- Kč (25,- Kč u zájezdů pod 1400,- Kč) za každý den zájezdu a každého nového účastníka. Za nového účastníka je považován klient, který se v roce 2015–17 nezúčastnil žádného zájezdu organizovaného CK INTERTRANS či zájezdu jiné CK zakoupeného v CK Intertrans. Doporučte nás a naše služby! Vezměte s sebou na zájezd své blízké a známé (podmínkou stejné číslo smlouvy) a společně pojeďte na zájezd. Bonus za doporučení nelze uplatnit u pobytových zájezdů a zpětně.

DítĚ ZDARMA
U vybraných pobytových zájezdů má dítě až do 15 let na přistýlce pobyt a stravu zdarma. Dítě platí event. jen dopravu a komplexní pojištění. Podmínkou je ubytování se dvěma dospělými na pokoji. U cyklozájezdů poskytujeme pro děti do 15 let slevu ve výši 6 % nad rámec ostatních slev.

SLEVY %
U našich katalogových zájezdů se s nabídkou slevy „na poslední chvíli“ nesetkáte! Nabízíme jen reálný počet programů, termínů a také kapacit, které se dobře naplní. Vyšší slevy, 30 % až 50 %, hledejte především u dražších kanceláří a na některých slevových portálech – ale pozor, zpravidla se po slevě dostanete na obdobnou cenu, jako je v naší katalogové nabídce... Naše ceny jsou rozumné pro všechny. Přímo v naší kanceláři si můžete v průběhu letní sezóny zakoupit i pobytové zájezdy partnerských CK nad rámec naší nabídky.

INDIVIDUÁLNÍ KLIENT BEZ PŘÍPLATKU
Cestujete-li sám(a), můžete si zaplatit jednolůžkový pokoj (na vyžádání Vám rádi sdělíme cenu jednolůžkového pokoje). Pokud nechcete platit tento příplatek a nevadí Vám spolubydlící, nabízíme možnost doobsazení (vyjma pobytových zájezdů) s dalším individuálním účastníkem:
a) u zájezdu do 8.000,- Kč bez příplatku (při uzavření smlouvy do 40 dní před zahájením zájezdu)
b) u zájezdu nad 8.000,- Kč, pokud CK nenajde cca 40 dní před zahájením zájezdu osobu na doobsazení, je možné buď doplatit jednolůžkový pokoj nebo zájezd bez poplatku zrušit
c) u leteckých zájezdů je klient povinen zaplatit jednolůžkový pokoj při podpisu smlouvy. Pokoj lze ponechat na doobsazení a pokud se přihlásí další individuální klient, příplatek bude vrácen.

SLEVA SKUPINA (od 11 osob)
Zvažujete zájezd z naší nabídky pro Vaši skupinu známých a spolupracovníků? Oslovte nás! Podmínkou skupinové slevy je skupinová objednávka na stejný zájezd, podmínkou není stejné ubytování. V případě uplatnění „Sleva skupina“ již nelze uplatnit slevy Jednotlivec. CK řeší administrativu před zájezdem výhradně s organizátorem skupiny. Organizátor skupiny má možnost doobjednávat i další účastníky skupiny, je nutné ale počítat s rychlým zaplněním volných míst, případně počítat i s tím, že Vám nebudeme moci poskytnout autobus s vyšší kapacitou sedadel. Výše slevy pro každého účastníka skupiny je 8 %. Organizátor/firma od nás navíc získává poukaz – v případě skupiny 11 osob s 26% slevou, za každou další osobu se poukaz navyšuje o 2 %, např. u skupiny 20 osob zíkává organizátor poukaz se 44% slevou, u skupiny 47–48 osob poukaz se 100% slevou, apod.

ZÁJEZDY NA MÍRU
V případě požadavku na celý autobus Vám zpracujeme nabídku v požadovaném termínu, upravíme časový harmonogram odjezdu i vlastního programu zájezdu na míru, zajistíme požadovanou kvalitu a polohu ubytování, stravu, vstupy, exkurze i občerstvení. Požadovaný program autobusové dopravy musí být v souladu s mezinárodními bezpečnostními předpisy. Využíváme vlastní autobusy nebo kladně prověřené smluvní dopravce.

SLEVA ŠKOLNÍ SKUPINA
Nejvýhodnější nabídky poznávání Evropy pro žáky a studenty. Nabídka s ubytováním od studentských ubytoven, přes ubytování v rodinách až po ubytování v hotelích.