MENU
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduSlevy - léto

SLEVY JEDNOTLIVEC

VČASNÁ OBJEDNÁVKA / VĚRNÝ ÚČASTNÍK
Našim klientům nabízíme kombinaci slev – za včasné objednání a věrnostní slevu, případně slevu za 2. a další účast na zájezdu z letního katalogu CK Intertrans 2019. Sleva se počítá z tabulkové ceny (po případném odečtení slevy „Early Booking“) po přičtení zvolených příplatků (vyjma příplatku „Letecká doprava“ a „Fakultativně“) a odpočtu možných slev v rámci nabídky zájezdu. Maximální výše slevy je 10 %. U zájezdů, kde je organizátorem jiná CK, je maximální výše slevy 7 %. Za věrného účastníka je považován klient, který se zúčastnil alespoň jednoho zájezdu z katalogů LÉTO 2016 až 2018 nebo ZIMA 2019.

JEDNOTLIVEC Platba zálohy min. 30 % v termínu
do 31.1. do 28.2.* do 12.4.* později
věrný účastník 7 % 6 % 5 % 4 %
Nový účastník 5 % 4 % 3 % -
2. účast v sezoně** + 2 % + 2 % + 2 % + 2 %
3. účast v sezoně** + 3 % + 3 % + 3 % + 3 %
* sleva platná pro zájezdy s odjezdem za 60 a více dnů, věrný účastník sleva vždy 4 %.
** z katalogu LÉTO 2019, pořadatel CK Intertrans

SLEVA „EARLY BOOKING“
Slevu EB poskytují některé hotely za včasnou úhradu ubytování. U hotelu, který slevu EB nabízí, je uvedena výše slevy v procentech a termín platby zálohy v červeném piktogramu. Sleva EB se počítá z tabulkové ceny zájezdu. Vznikne tak nová nižší tabulková cena, ze které je dále možno uplatnit slevy: včasná objednávka/věrný účastník. Sleva EB se nevztahuje na příplatky (např. plná penze, doprava, cestovní pojištění). Podmínkou čerpání slevy je jednorázová platba min. 50 % zálohy do uvedeného termínu.

SLEVA „AKCE“

U některých leteckých zájezdů můžete využít při včasném objednání zájezdu zvýhodněné ceny. V případě využití této slevy již nelze čerpat v rámci tohoto zájezdu další slevy. Podmínkou získání slevy je uhrazení jednorázové zálohy ve výši min. 50 % z ceny zájezdu do uvedeného termínu. Po termínu je možné uplatnit slevy dle tabulky viz výše.

BONUS ZA DOPORUČENÍ
Nejefektivnější reklamou je pro nás doporučení našich služeb Vašim blízkým, přátelům, známým a spolupracovníkům, a proto Vám nabízíme speciální bonus, pokud k nám přivedete nové účastníky. Nabídka je určena pro loňské účastníky některého zájezdu z katalogu Léto 2018. Jestliže přivede loňský účastník – objednavatel zájezdu, své známé, přátele, rodinu a společně se zúčastní některého zájezdu z katalogu léto 2019 (pořadatel CK INTERTRANS), získá objednavatel zájezdu navíc slevu – BONUS ze své ceny zakoupeného zájezdu ve výši 50,- Kč (25,- Kč u zájezdů pod 1400,- Kč) za každý den zájezdu a každého nového účastníka. Za nového účastníka je považován klient, který se v roce 2016–18 nezúčastnil žádného zájezdu organizovaného CK INTERTRANS či zájezdu jiné CK zakoupeného v CK Intertrans. Doporučte nás a naše služby! Vezměte s sebou na zájezd své blízké a známé (podmínkou stejné číslo smlouvy) a společně pojeďte na zájezd. Bonus za doporučení nelze uplatnit zpětně.

DÍTĚ ZDARMA

U vybraných pobytových zájezdů má dítě až do 14 let na přistýlce pobyt a stravu zdarma. Dítě platí event. jen dopravu a komplexní pojištění. Podmínkou je ubytování se dvěma dospělými na pokoji. U cyklozájezdů poskytujeme pro děti do 15 let slevu ve výši 6 % nad rámec ostatních slev.

SLEVY %
U našich katalogových zájezdů se s nabídkou slevy „na poslední chvíli“ nesetkáte! Nabízíme jen reálný počet programů, termínů a také kapacit, které se dobře naplní. Vyšší slevy, 30 % až 50 %, hledejte především na některých slevových portálech – ale pozor, zpravidla se po této „velké“ slevě dostanete na obdobnou cenu, jaká je v naší katalogové nabídce... Naše ceny jsou rozumné pro všechny. Přímo v naší kanceláři si můžete v průběhu letní sezóny zakoupit i pobytové zájezdy partnerských CK nad rámec naší nabídky. Rádi Vás uvidíme.

INDIVIDUÁLNÍ KLIENT BEZ PŘÍPLATKU

Cestujete-li sám(a), můžete si zaplatit jednolůžkový pokoj (na vyžádání Vám rádi sdělíme cenu jednolůžkového pokoje). Pokud nechcete platit tento příplatek a nevadí Vám spolubydlící, nabízíme možnost doobsazení (vyjma pobytových zájezdů) dalším individuálním účastníkem (bez rozdílu pohlaví, věku atd.). Pokud CK nenajde cca 40 dní před zahájením zájezdu osobu na doobsazení, vyzve CK klienta k rozhodnutí: buď si doplatit jednolůžkový pokoj nebo zájezd bez poplatku zrušit. U leteckých zájezdů je klient povinen zaplatit jednolůžkový pokoj při podpisu smlouvy, pokoj nám lze ponechat na doobsazení. Pokud se přihlásí další individuální klient, bude přeplatek za 1lůžkový pokoj vrácen (letecký zájezd už nejde alternativně zrušit).

SLEVA SKUPINA (od 11 osob)

Zvažujete zájezd z naší nabídky pro Vaši skupinu známých a spolupracovníků? Oslovte nás. Podmínkou „Slevy skupina“ je skupinová objednávka na stejný zájezd, podmínkou není stejné ubytování. V případě uplatnění „Sleva skupina“ již nelze uplatnit slevy Jednotlivec. CK řeší administrativu před zájezdem výhradně s organizátorem skupiny. Organizátor skupiny má možnost doobjednávat i další účastníky skupiny, je nutné ale počítat s rychlým zaplněním zbylých volných míst, případně počítat i s tím, že Vám již nebudeme moci poskytnout autobus s vyšší kapacitou sedadel. Výše slevy pro každého účastníka skupiny je 8 %. Organizátor/firma od nás navíc získává – v případě skupiny 11 osob poukaz s 22,5% slevou, za každou další osobu se poukaz navyšuje o 2,5 %, např. u skupiny 32 osob získává organizátor této skupiny poukaz se 75% slevou, u skupiny 42 osob získává poukaz se 100% slevou (zájezd pro 42. osobu zdarma), apod.

ZÁJEZDY NA MÍRU
V případě požadavku na celý autobus Vám zpracujeme nabídku v požadovaném termínu, upravíme časový harmonogram odjezdu i vlastní program zájezdu na míru, zajistíme požadovanou kvalitu a polohu ubytování, stravu, vstupy, exkurze i občerstvení. Požadovaný program autobusové dopravy musí být v souladu s mezinárodními bezpečnostními předpisy. Využíváme především vlastní autobusy, event. kladně prověřené smluvní dopravce.

SLEVA ŠKOLNÍ SKUPINA
Nejvýhodnější nabídky poznávání Evropy pro žáky a studenty. Nabídka s ubytováním od studentských ubytoven, přes ubytování v rodinách až po ubytování v hotelích. Při Vašem zájmu nás kontaktujte, programy vždy připravíme na míru dle Vašich požadavků.