MENU
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduSlevy - zima

Využijte nových výhodných slev pro letošní zimní sezonu…

SLEVA „EARLY BOOKING“

Slevu Early booking („Včasná rezervace“) poskytují někteří zahraniční ubytovatelé za včasné objednání a úhradu služeb ubytování. Slevu je možné využít u vybraných kapacit označených piktogramem EARLY BOOKING, někdy jen v některých termínech (viz poznámka vedle piktogramu). Sleva EARLY BOOKING je letos již započtena v tabulkové ceně! Platnost tabulkové ceny vč. této slevy je platná do termínu uvedeného u tabulky. Po skončení platnosti EARLY BOOKING bude cena navýšena, tzn. objednávejte takové kapacity včas. Dále se ve smlouvě přičtou objednané služby za příplatek a odečtou případné slevy. Následně lze uplatnit % slevy „Jednotlivec“ či „Skupina“. Na závěr fakultativní služba dopravy (bez možných % slev).

SLEVA NA SKIPAS - dítě, student, senior

Naše nabídka zájezdů zahrnuje zvýhodněné 6–7denní skipasy, oproti veřejným cenám sleva dosahuje až 50 %. Děti do 5–6 let a senioři od 72–75 let věku mají zpravidla skipas zdarma, ev. i zdarma rozšíření skipasu na větší oblast. U konkrétního střediska (odstavec Slevy) najdete případné slevy i pro starší děti, studenty nebo slevy pro seniory od 62 let. Ačkoli mají někde senioři i děti veřejné slevy na skipas, ne vždy se to projeví v naší nabídce. Pro výslednou cenu je rozhodující naše smlouva s vlekařskou společností. Ceny námi odebíraných skipasů pro dospělé jsou zpravidla nižší než veřejné ceny pro seniory a děti. Sleva na dítě do 6 let znamená, že během platnosti skipasu nesmí dítě dovršit 6 let, obdobně jiný věk.

SLEVA PRO JEDNOTLIVCE:

1. ČASOVÁ SLEVA / VĚRNÝ ÚČASTNÍK

Našim klientům nabízíme kombinaci „Časové slevy“ a slevu „Věrný účastník“ za účast na zájezdu v některé ze zimních sezón 2018 až 2020, případně za účast na některém zájezdu z katalogu LÉTO 2020. Dodatečná sleva za 2. a další účast je poskytována za opakovanou účast na zájezdu ZIMA 2021. Sleva se poskytuje z ceny zájezdu po započtení všech slev a příplatků v rámci nabídky konkrétního střediska. Sleva JEDNOTLIVEC se neposkytuje z ceny dopravy BUS (fakultativně).

JEDNOTLIVEC Platba zálohy 30 % v termínu
do 24. 9. do 22. 10. později
Sleva věrný účastník* 8 % 5 % 3 %
Sleva nový účastník** 7 % 3 % 0 %
Sleva za 2. a další účast
+ 2 % + 2 % + 2 %

* účastník zájezdu Ck Intertrans ZIMA 2018 až 2020 nebo LÉTO 2020 
** Chcete uplatnit slevu jako věrný účastník? Zakupte si nejdříve některý  z našich zájezdů z nabídky LÉTO 2020 (září až prosinec, i jednodenních), automaticky se stanete věrným klientem s vyšší slevou. nelze uplatnit zpětně.

2. BONUS ZA DOPORUČENÍ

Nejefektivnější reklamou je doporučení našich služeb Vašim blízkým, přátelům, známým a spolupracovníkům. Pokud k nám přivedete nové účastníky, nabízíme Vám speciální bonus. Za nového účastníka je považován klient, který se v posledních třech zimních sezónách (ZIMA 2018, 2019, 2020) nezúčastnil našeho zimního zájezdu a nebyl/není účastníkem z katalogu LÉTO 2020. Bonus je platný jen pro objednavatele, který se v posledních třech zimních sezónách minimálně 1x zúčastnil našeho zimního zájezdu a byl spokojen s našimi službami. Doporučte nás! Vezměte s sebou na zájezd své blízké a známé (podmínkou je stejné číslo smlouvy) a společně s námi pojeďte na zájezd z nabídky ZIMA 2021. Obdržíte dodatečný bonus dle konečné ceny zájezdu spolucestujícího – u zájezdu do 10000,- Kč slevu 100,- Kč/os., u zájezdu do 14000,- Kč slevu 150,- Kč/os., u zájezdu nad 14000,- Kč slevu 200,- Kč/os. Bonus nelze uplatnit u „Rezidence štěstí“.

Sleva Skupina (od 21 osob)

* garance stejné kvality služeb jako u jednotlivce
* jednotná sleva pro členy skupiny
* speciální nabídky pro skupiny od 30 osob
* sleva se počítá i z příplatků
* 30 let zkušeností se skupinovými zájezdy
* doporučíme Vám optimální ubytování
* zajistíme kvalitní delegátský servis
* zvýhodnění pro organizátora skupiny

Zvažujete zimní zájezd pro skupinu známých, spolupracovníků nebo studentů? Oslovte nás co nejdříve! Rádi Vám pomůžeme při výběru střediska s ohledem na přání, požadavky a rozpočet. Zpracujeme Vám nabídku na míru, můžeme Vám nabídnout i jiné ubytování, než je v katalogové nabídce. Zajistíme Vám také skupinové zájezdy bez dopravy nebo vč. dopravy, a to i v termínech pouze s vlastní dopravou, případně do středisek a rezidencí mimo nabídku v katalogu. V případě objednání dopravy celého privátního autobusu je možné po dohodě upravit místo odjezdu i časový harmonogram zájezdu. Při objednání celého autobusu z jednoho místa neúčtujeme dopravné do vzdálenosti 100 km od Plzně, pokud požadovaná doprava převýší vzdálenost 100 km od Plzně, nabídneme Vám službu dopravy za úměrný příplatek. V případě menšího počtu osob s objednanou autobusovou dopravou platí harmonogram dopravy uvedený v katalogu. Díky dlouholetým kontaktům a velmi dobrému jménu u našich zahraničních partnerů jsme schopni zorganizovat požadovanou službu za zajímavou cenu. Vítáme skupiny od 21 osob a výše! Podmínkou získání skupinové slevy je skupinová objednávka do stejného střediska ve stejném termínu (ne stejné ubytování). V případě uplatnění slevy „Skupina“ již nelze uplatnit další slevy „Jednotlivec“. CK řeší administrativu před zájezdem výhradně s organizátorem skupiny, platby mohou probíhat skupinově i individuálně (pod stejným variabilním symbolem). Organizátor skupiny má možnost doobjednávat i další účastníky skupiny, v případě doobjednání osob je nutné počítat s omezenou kapacitou míst v autobusu, případně s omezenou kapacitou ubytování, případně nižší časovou slevou. Zrušení služby dopravy u skupiny, která má obsazení jen části busu, podléhá stornopodmínkám a Všeobecným podmínkám. V případě objednání celého autobusu pro skupinu je ev. pozdější storno příplatku dopravy jednotlivce vč. svozu vždy 100 %. Výše slevy pro každého účastníka skupiny je 5–8 %. Organizátor skupiny od nás navíc získá poukazy zdarma v průměrné ceně člena skupiny dle konečného počtu účastníků skupiny, např. 21 osob – 1 místo zdarma, 31 osob – 1,5 poukazu zdarma, 41 osob – 2 místa zdarma, 61 osob – 3 místa zdarma, apod. V případě zájmu organizátorům skupin dále v průběhu zimní sezóny nabízíme možnost poznat za zvýhodněnou cenu jiné středisko z naší nabídky dle vlastního výběru.

  • kontakt: lyzarskeskupiny@intertrans.cz
SKUPINA Platba zálohy 30 % v termínu
do 24. 9. do 22. 10. později
Sleva účastník skupiny 8 % 6 % 5 %


Pobytová taxa

Pobytová taxa není zahrnuta v ceně zájezdu. Hradí se na místě při příjezdu do střediska, na recepci rezidence, příp. při převzetí klíčů či při skládání kauce. Platba je vyžadována zpravidla v hotovosti, v některých případech může být také vybírána pracovníkem CK již během dopravy v autobusu či delegátem ve středisku, zejména při hromadném zajištění ubytování. Výše pobytové taxy se pohybuje v rozmezí cca 0,90 EUR až 2,70 EUR/dosp. os./noc. Osoby mladší 18 let pobytovou taxu neplatí. Výše pobytové taxy (někdy je součástí i ekologický poplatek) stanovuje zastupitelstvo příslušné obce, pod kterou rezidence polohově spadá. Přesnou výši pobytové taxy najdete v průběhu zimní sezóny na www.intertrans.cz, případně obdržíte v pokynech k odjezdu. Počítejte tedy s těmito hotovostními náklady na počátku vašeho zájezdu.

Individuální klient

Jste sám(a)? Nemáte k sobě nikoho na doobsazení studia, apartmánu? Nevadí Vám cizí osoba(y)? Nechcete platit cenu za menší obsazení? Můžete s námi také cestovat! Do­obsazení dalším spolubydlícím je náš problém a naše starost, Vás to stojí navíc k tabulkové ceně + 1000,- Kč/os. Při pozdějším doobsazení z naší, ev. Vaší, strany je příplatek nevratný. Možnosti ubytování viz konkrétní středisko, podmínkou je využití naší autobusové dopravy a delegátského servisu. Doporučujeme včasné objednání.