MENU
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduSlevy - zima

Využijte nových výhodných slev pro letošní zimní sezonu…

SLEVA „EARLY BOOKING“

Slevu Early booking („Včasná rezervace“) poskytují zahraniční ubytovatelé případně i vlekařská společnost za včasné objednání a úhradu služeb. Slevu je možné využít u vybraných kapacit označených piktogramem EARLY BOOKING, někde jen v některých termínech (viz poznámka vedle piktogramu). Sleva se počítá z tabulkové ceny zájezdu a pohybuje se v rozmezí 2–10 %. Vznikne tak nová nižší tabulková cena, ke které se následně ve smlouvě přičtou objednané služby za příplatek a odečtou případné slevy. Následně lze uplatnit slevy „Jednotlivec“ či „Skupina“. Podmínkou slevy EARLY BOOKING je jednorázová platba zálohy 50 % z celkové ceny dle smlouvy nejpozději do termínu uvedeného v piktogramu u konkrétní nabídky.

AKČNÍ ZÁJEZDY – A

Akční zájezdy (v tabulce u vybraných zájezdů označené A) disponují stejnou kvalitou služeb jako jiné nabídky v katalogu, mají navíc zvýhodněnou tabulkovou cenu a dopravu BUS. Na tyto zájezdy již NELZE DÁLE UPLATNIT žádnou ze slev „Jednotlivec“ či „Skupina“. Lze uplatnit jen případnou slevu Early Booking a slevu na skipas pro dítě/senior/nelyžař. U Akčního zájezdu se platí jednorázová záloha 50 % z celkové ceny, nabídka je platná do vyprodání kapacit. Rychlý přehled těchto zájezdů viz tabulka str. 8.

SLEVA PRO JEDNOTLIVCE:

1. ČASOVÁ SLEVA / VĚRNÝ ÚČASTNÍK

Našim klientům nabízíme kombinaci „Časové slevy“ (s volbou úhrady jednorázové zálohy 50 % či 30 %) a slevu „Věrný účastník“ za účast na zájezdu v některé ze zimních sezón 2016 až 2018, případně za účast na některém zájezdu z katalogu LÉTO 2018. Dodatečná sleva za 2. a další účast je poskytována za opakovanou účast na zájezdu z katalogu ZIMA 2019. Sleva se počítá z tabulkové ceny (po případném odečtení slevy „Early Booking“), po přičtení zvolených příplatků (včetně služby dopravy BUS) a odpočtu možných slev v rámci nabídky konkrétního střediska. Slevu nelze uplatnit u Akčních zájezdů.

JEDNOTLIVEC Platba zálohy 50 % v termínu Platba zálohy 30 % v termínu
do 14. 9. do 12. 10. do 26. 10. později
Sleva věrný účastník* 8 % 7 % 5 % 4 %
Sleva nový účastník 6 % 5 % 3 % -
Sleva za 2./3. účast
+ 2/3 % + 2/3 % + 2/3 % + 2/3 %

* účastník zájezdu CK Intertrans ZIMA 2016 až 2018 nebo LÉTO 2018

2. BONUS ZA DOPORUČENÍ

Nejefektivnější reklamou je pro nás doporučení našich služeb Vašim blízkým, přátelům, známým a spolupracovníkům, a proto Vám nabízíme speciální bonus, pokud k nám přivedete nové účastníky. Za nového účastníka je považován klient, který se v posledních třech zimních sezonách (ZIMA 2016, 2017, 2018) nezúčastnil našeho zimního zájezdu. Bonus je platný jen pro objednavatele, který se v posledních třech zimních sezonách minimálně 1x zúčastnil našeho zimního zájezdu a byl spokojen s našimi službami. Doporučte nás! Vezměte s sebou na zájezd své blízké a známé (podmínkou je stejné číslo smlouvy) a společně s námi pojeďte na zájezd z katalogu ZIMA 2019. Obdržíte od nás dodatečný bonus dle konečné ceny zájezdu spolucestujícího – u zájezdu do  10000,- Kč slevu 100,- Kč/os., u zájezdu do 14000,- Kč slevu 150,- Kč/os., u zájezdu nad 14000,- Kč slevu 200,- Kč/os. Bonus nelze uplatnit u „Rezidence štěstí“ a u „Akčních zájezdů“.

Sleva SKUPINA
* garance stejné kvality služeb jako u jednotlivce
* jednotná sleva pro členy skupiny
* možnost využití slev „Early Booking“
* sleva se počítá i z dopravy a příplatků
* 29 let zkušeností se skupinovými zájezdy
* doporučíme Vám optimální ubytování
* zajistíme kvalitní delegátský servis
* zvýhodnění pro organizátora skupiny

Zvažujete zimní zájezd pro Vaši skupinu známých, spolupracovníků, žáků nebo studentů? Oslovte nás co nejdříve! Rádi Vám pomůžeme při výběru střediska s ohledem na Vaše přání, požadavky a rozpočet. Zpracujeme Vám nabídku na míru, můžeme Vám nabídnout i jiné ubytování, než je v katalogové nabídce. Zajistíme Vám také skupinové zájezdy bez dopravy nebo vč. dopravy, a to i v termínech s vlastní dopravou. V případě objednání dopravy celého autobusu (44, 46, 48, 50, 52, 66 míst) je možné po dohodě upravit místo odjezdu a časový harmonogram zájezdu. Při objednání celého autobusu z jednoho místa neúčtujeme dopravné do vzdálenosti 100 km od Plzně. Pokud požadovaná doprava převýší vzdálenost 100 km od Plzně, nabídneme Vám službu dopravy za úměrný příplatek. V případě menšího počtu osob s objednanou autobusovou dopravou platí harmonogram dopravy uvedený v katalogu. Zajistíme Vám např. prostory pro školení, výuku jazyků a kurzů cvičení, odborné výlety v oblasti, výlety do jiných středisek v rámci platnosti skipasu, stravování apod. Díky dlouholetým kontaktům a velmi dobrému jménu u  našich zahraničních partnerů jsme schopni zorganizovat požadovanou službu za zajímavou cenu. Vítáme skupiny od 15 osob a výše! Podmínkou získání skupinové slevy je skupinová objednávka do stejného střediska ve stejném termínu (ne stejné ubytování). V případě uplatnění slevy „Skupina“ již nelze uplatnit další slevy „Jednotlivec“. CK řeší administrativu před zájezdem výhradně s organizátorem skupiny, platby mohou probíhat skupinově i individuálně (pod stejným variabilním symbolem). Organizátor skupiny má možnost doobjednávat i další účastníky skupiny, v případě doobjednání osob je nutné počítat s omezenou kapacitou míst v autobusu, případně s omezenou kapacitou ubytování, případně nižší procentuální slevou. Zrušení služby dopravy u skupiny, která má obsazení jen části busu, podléhá stornopodmínkám a Všeobecným podmínkám. V případě objednání celého autobusu pro skupinu je ev. pozdější storno dopravy jednotlivce vždy 100 %. Výše slevy pro každého účastníka skupiny je 7–8 %. Slevu „Skupina“ nelze uplatnit u „Akčních zájezdů“. Organizátor skupiny od nás navíc získá poukazy zdarma v průměrné ceně člena skupiny dle konečného počtu účastníků skupiny, 15 osob – 0,7 poukazu zdarma, např. 21 osob – 1 místo zdarma, 41 osob – 2 místa zdarma, 52 osob – 2,55 poukazu zdarma, 61 osob – 3 místa zdarma apod. Poukazy zdarma u „Akčních zájezdů“ jsou v poloviční výši. Organizátorům skupin dále v průběhu zimní sezóny nabízíme možnost poznat za zvýhodněnou cenu jiné středisko z naší nabídky dle vlastního výběru. Pro organizátora navíc poskytujeme slevovou poukázku na některý z našich letních autobusových zájezdů v roce 2019 dle vlastního výběru (pro organizátora 40 %, pro jednu doprovodnou osobu 20 %). Kontakt: lyzarskeskupiny@intertrans.cz
Skupina Záloha Sleva
Sleva účastník skupiny
30 % * 8 % **
* v případě EARLY BOOKING nebo Akčního zájezdu je záloha 50 %
** u objednávek po 26. 10. 2018 Skupinová sleva 7 %

Sleva na skipas – dítě, student, senior
Naše nabídka zájezdů zahrnuje zvýhodněné 6–7denní skipasy oproti veřejným cenám, sleva dosahuje až 50 %. Děti do 5–6 let a senioři od 72–75 let věku mají zpravidla skipas zdarma, ev. i zdarma rozšíření skipasu na větší oblast. U konkrétního střediska (odstavec Slevy) najdete případné slevy i pro starší děti, studenty nebo slevy pro seniory od 62 let. Ačkoli mají někde senioři i děti veřejné slevy na skipas, ne vždy se to projeví v naší nabídce. Pro katalogovou cenu je rozhodující naše smlouva s vlekařskou společností. Ceny námi odebíraných skipasů pro dospělé jsou někdy nižší než veřejné ceny pro seniory a děti. Sleva na dítě do 6 let znamená, že během platnosti skipasu nesmí dítě dovršit 6 let, obdobně jiný věk.

Individuální klient

Jste sám(a)? Nemáte k sobě nikoho na doobsazení studia, apartmánu? Nevadí Vám cizí osoba(y)? Nechcete platit cenu za menší obsazení? Můžete s námi také cestovat! Doobsazení dalším spolubydlícím je náš problém a naše starost, Vás to stojí navíc k tabulkové ceně + 800,- Kč/os. Při pozdějším doobsazení z naší, ev. Vaší, strany je příplatek nevratný. Možnosti ubytování viz konkrétní středisko, podmínkou je využití naší autobusové dopravy a delegátského servisu. Doporučujeme včasné objednání. Dále viz Důležité informace str. 82.