VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Broumovsko

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy 7.45 hod). První zastávkou bude Josefov, unikátní pevnostní stavba z 18. století. S místním průvodcem a jeho zajímavým výkladem si prohlédnete Bastion I. a podzemí. Nedaleko odtud je druhá zastávka, Babiččino údolí. Při procházce naučnou stezkou se zastávkami u Steidlerova hostince, Barunčiny školy a u Starého Bělidla zavzpomínáte na hrdiny knížky Boženy Němcové. A pak vás čeká Muzeum stavebnice Merkur v Polici nad Metují a pro mnohé opět vzpomínka na tuto nejznámější českou hračku. Přejezd do Broumova. Krátká procházka Broumovem ke kostelu Panny Marie, nejstarší dochované dřevěné sakrální stavbě v Evropě, nebo do zahrad Broumovského kláštera. Ubytování, večeře.
2. den: prohlídka Broumovského kláštera, impozantního barokního komplexu. Pak už se můžete těšit na Adršpašské skály, protože tolik fascinujících zákoutí jako tady uvidíte málokde. Na závěr výletu si vyzkoušíte svůj orientační smysl i trpělivost v Labyrintáriu zámku Loučeň. Příjezd do Plzně kolem 21.00 hod.

Ceník

Broumovsko - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
08.09. - 09.09.1ADKT2 090,-18LBRO01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 8.09.
do 9.09.
počet nocí1
Lůžko2 090 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc s polopenzí v hotelu (2lůžkový pokoj s příslušenstvím), služby průvodce.

Doporučená částka na vstupy

Doporučená částka na vstupy: cca 550,- Kč.

Sleva

3. osoba na přistýlce 100,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT