VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Broumovsko

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd Plzně v 6.30 hod. (z Prahy v 7.45 hod.). První zastávkou bude Josefov, unikátní pevnostní stavba z 18. století. S místním průvodcem a jeho zajímavým výkladem si prohlédnete Bastion I. a podzemí. Nedaleko odtud je druhá zastávka, Babiččino údolí. Procházkou parkem Ratibořického zámku se dostanete k Panskému mlýnu, k pomníku Babičky s dětmi, ke Starému Bělidlu a Viktorčinu splavu a zavzpomínáte na hrdiny knížky Boženy Němcové. Poté vás čeká Muzeum stavebnice Merkur v Polici nad Metují a pro mnohé opět vzpomínka na tuto nejznámější českou hračku. Přejezd do Broumova. Krátká procházka městem ke kostelu Panny Marie, nejstarší dochované dřevěné sakrální stavbě v Evropě, nebo do zahrad Broumovského kláštera. Ubytování, večeře.
2. den: prohlídka Broumovského kláštera, impozantního barokního komplexu. Pak už se můžete těšit na Adršpašské skály, protože tolik fascinujících zákoutí jako tady uvidíte málokde. Na závěr výletu navštívíte státní zámek Náchod. K vidění jsou např. reprezentační prostory s historickými interiéry ze 17. a 18. století, kdy Náchod vlastnili italští Piccolominiové. Lákadlem je také Medvědárium, největší medvědinec v Čechách, zřízený úpravou bývalého hradního příkopu. Návrat do Plzně kolem 21.00 hod.

Ceník

Broumovsko - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
07.09. - 08.09.1ADKT2 170,-19LBRO01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 7.09.
do 8.09.
počet nocí1
Lůžko2 170 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc s polopenzí v hotelu (2lůžkový pokoj s příslušenstvím), služby průvodce.

Doporučená částka na vstupy

650,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT