VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Českosaské Švýcarsko I

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 5.30 hod. (z Prahy v 6.45 hod.). První zastávkou bude památná hora Říp, symbol naší národní historie. Přejezd do Saského Švýcarska, nejmalebnějšího koutu celého Saska. Prohlédnete si Bad Schandau, malé lázeňské město na břehu Labe, a navštívíte nejznámější turistické atrakce oblasti, slavnou Bastei – skalní plošinu s vyhlídkou a kamenným mostem, a pevnost Königstein. Zde je umístěna stálá výstava „Na kameni králově“, která zajímavě pojednává o 800 letech života na pevnosti. Odjezd na ubytování do ČR, večeře, nocleh.
2. den: po snídani poznáte nejoblíbenější část Národního parku České Švýcarsko nedaleko Hřenska a budete mít na výběr ze dvou turistických tras. Na Pravčickou bránu, největší přirozenou skalní bránu v Evropě, kde navštívíte mnoho vyhlídek z vrcholů skal i výletní restauraci Sokolí hnízdo. Nebo si zvolíte trasu soutěskou řeky Kamenice s plavbou na lodičkách a veselým výkladem převozníka. Odpoledne navštívíte zámek Děčín a jeho komnaty s cennými sbírkami, i Růžovou zahradu na obnovených zámeckých terasách. Předpokládaný návrat do 21.00 hod.

Ceník

Českosaské Švýcarsko I - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdy2lůžkový pokoj
Lůžko
10.10. - 11.10.1ADKT1 950,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, 2lůžkový pokoj, doprava autobus
akce01
od10.10.
do11.10.
počet nocí1
Lůžko1 950 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD), 1 noc s polopenzí v Hotelu Bellevue – Jetřichovice (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

příplatek za jednolůžkový pokoj + 390,- Kč

Doporučená částka na vstupy

15,- EUR, 250,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT