VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Českosaské Švýcarsko II

nabídkový leták

Program zájezdu

Vydejte se s námi za dalším poznávání krás Českosaského Švýcarska. Poznáte nová místa, která vás přesvědčí o kráse této krajiny a nalákají k dalším návštěvám.

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod.). Po přejezdu hranice do Saska se před vámi otevře krajina stolových hor. Vystoupáte na plato plošiny Papststein (452 m), na které je vyhlídkový bod a restaurace. Další zastávkou je Kurort Rathen, malebné městečko rozložené na obou březích Labe na úpatí Bastei. Přepravíte se osobním přívozem na pravý břeh řeky a nenáročnou vycházkou dojdete ke Kosímu jezeru, ke Skalnímu divadlu nebo až do Švédských děr. Kromě restaurací a kaváren v Rathenu najdete také modelovou železnici pod širým nebem s kolejištěm o délce 4,6 km. Odjezd do Hřenska, vstupní brány do NP České Švýcarsko, a ubytování ve 4* hotelu Praha, nocleh.
2. den: po snídani navštívíte Krásnou Lípu a Dům Českého Švýcarska s interaktivní expozicí a krátkým filmem. Další zastávkou je Panská skála u Kamenického Šenova, známá z pohádky Pyšná princezna. Odpoledne shlédnete z impozantní vyhlídky Belveder hluboký kaňon Labe. Na závěr navštívíte Tiské stěny v CHKO Labské pískovce. Naučná stezka se dělí na dva prohlídkové okruhy, oba začínají na Skalním náměstí u obce Tisá. Kratší prochází Malými stěnami, velký vás zavede Velkými stěnami k turistické chatě, kde se můžete občerstvit. Předpokládaný návrat do 21.30 hod.

Ceník

Českosaské Švýcarsko II - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdy3lůžkový pokoj2lůžkový pokojČ. zájezdu
LůžkoLůžko
12.10. - 13.10.1ADKT1 990,-1 990,-19LCSD01 OBS.
Hotel se snídaní, 3lůžkový pokoj, doprava autobus
akce01
od12.10.
do13.10.
počet nocí1
Lůžko1 990 Kč

Hotel se snídaní, 2lůžkový pokoj, doprava autobus
akce01
od12.10.
do13.10.
počet nocí1
Lůžko1 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD), 1 noc se snídaní v hotelu Praha**** – Hřensko (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

příplatek za jednolůžkový pokoj + 500,- Kč

Doporučená částka na vstupy

12,- EUR, 150,- Kč.

Poznámka

program zájezdu může být přizpůsoben počasí
POTŘEBUJI PORADIT