VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Českosaské Švýcarsko II

nabídkový leták

Program zájezdu

Vydejte se s námi za dalším poznávání krás Českosaského Švýcarska. Poznáte nová místa, která vás přesvědčí o kráse této krajiny a nalákají k dalším návštěvám.

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod.). Po přejezdu hranice do Saska se před vámi otevře krajina stolových hor. Vystoupáte na plato plošiny Papststein (452 m), na které je vyhlídkový bod a restaurace. Další zastávkou je Kurort Rathen, malebné městečko rozložené na obou březích Labe na úpatí Bastei. Přepravíte se osobním přívozem na pravý břeh řeky a nenáročnou vycházkou dojdete ke Kosímu jezeru, ke Skalnímu divadlu nebo až do Švédských děr. Kromě restaurací a kaváren v Rathenu najdete také modelovou železnici pod širým nebem s kolejištěm o délce 4,6 km. Odjezd do Hřenska, vstupní brány do NP České Švýcarsko, a ubytování ve 4* hotelu Praha, nocleh.
2. den: po snídani navštívíte Krásnou Lípu a Dům Českého Švýcarska s interaktivní expozicí a krátkým filmem. Další zastávkou je Panská skála u Kamenického Šenova, známá z pohádky Pyšná princezna. Odpoledne shlédnete z impozantní vyhlídky Belveder hluboký kaňon Labe. Na závěr navštívíte Tiské stěny v CHKO Labské pískovce. Naučná stezka se dělí na dva prohlídkové okruhy, oba začínají na Skalním náměstí u obce Tisá. Kratší prochází Malými stěnami, velký vás zavede Velkými stěnami k turistické chatě, kde se můžete občerstvit. Předpokládaný návrat do 21.00 hod.

Ceník

Českosaské Švýcarsko II - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdy2lůžkový pokoj
Lůžko
17.10. - 18.10.1ADKT2 060,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, 2lůžkový pokoj, doprava autobus
akce01
od17.10.
do18.10.
počet nocí1
Lůžko2 060 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD), 1 noc se snídaní v hotelu Praha**** – Hřensko (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

příplatek za jednolůžkový pokoj + 490,- Kč

Doporučená částka na vstupy

12,- EUR, 150,- Kč.

Poznámka

program zájezdu může být přizpůsoben počasí
POTŘEBUJI PORADIT