VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Olomouc a Moravský kras

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 7.15 hod.). Začneme zastávkou v Muzeu Olomouckých tvarůžků s možnosti nákupu v podnikové prodejně. Odpoledne příjezd na Svatý Kopeček u Olomouce a prohlídka poutní baziliky Panny Marie. Následuje krátký přejezd do Olomouce. Prohlédneme si Olomoucký hrad s kostelem sv. Václava, kde byl podle legendy v Přemyslovském paláci zavražděn poslední Přemyslovec Václav III. Uvidíme světovou raritu – původně středověký orloj přetvořený po válce v duchu socialistického realismu. Velkolepá krása dvaatřicet metrů vysokého Sloupu Nejsvětější Trojice – památky UNESCO, šestice mistrovských barokních kašen i okouzlující novodobá Ariónova kašna, to jsou další nepřehlédnutelné unikáty, na které se můžete těšit. Odjezd na ubytování.
2. den: od Skalního mlýna u Macochy se přesuneme vláčkem nebo pěšky (2 km) k Punkevním jeskyním. Po jejich pěší prohlídce s návštěvou dna propasti Macocha, podnikneme plavbu po říčce Punkvě. Následně vyjedeme lanovkou na horní okraj propasti. Odpoledne přejezd do Brna. Prostřednictvím příjemné procházky Vás seznámíme s nejpřitažlivějšími místy v centru Brna. Dozvíte se, čemu se říká brněnské poledne, které divadlo bylo jako první v Evropě kompletně osvětlené „edisonkami“ a kde G. J. Mendel poprvé zveřejnil své poznatky z oboru genetiky. Navštívíme královský hrad a „žalář národů“ Špilberk s možnosti prohlídky rozhledny nebo kasemat. V pozdních odpoledních hodinách odjezd. Návrat do Plzně cca 22.00 hod.

Ceník

Olomouc a Moravský kras - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdy2lůžkový pokoj
Lůžko
23.05. - 24.05.1ADKT2 590,-OBSAZENO
17.10. - 18.10.1ADKT2 590,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, 2lůžkový pokoj, doprava autobus
akce0102
od23.05.17.10.
do24.05.18.10.
počet nocí11
Lůžko2 590 Kč2 590 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc s polopenzi v hotelu (2lůžkový pokoj s příslušenstvím), služby místních průvodců v Olomouci a Brně, služby průvodce CK.

Doporučená částka na vstupy

500,- Kč.

Sleva

3., 4. osoba na přistýlce 100,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT