VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Za moravskou kulturou

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 7.15 hod.). První zastávkou bude u zájezdu č. 01 exkurze ve výrobně čajů Sonnentor*, u zájezdu č. 02 skanzen lidové architektury Jihomoravského kraje ve Strážnici**. Poté se projedete lodí po Baťově kanálu a navštívíte Petrov, kde vás okouzlí vesnická památková rezervace Plže a její malované vinné sklepy budované již od 15. století. Odjezd na ubytování, večeře.
2. den: po snídani vás čeká exkurze do palírny R. Jelínka ve Vizovicích. Seznámíte se s historií a výrobou českých destilátů včetně degustace. Následuje přejezd do Zlína, kde se vám představí jeden z prvních mrakodrapů v Evropě, bývalá správní budova čís. 21 Baťových závodů. Zajímavostí této budovy je unikátní výtahová kancelář ředitele firmy Baťa. Dále vás čeká návštěva expozice „Princip Baťa“. Poté zavítáte na Velehrad – významné české poutní místo s velkolepou bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje. Odjezd na ubytování. Po večeři možnost procházky v Luhačovicích a okolí, ev. využití relaxačního wellness centra v hotelu (za příplatek).
3. den: po snídani přejedete do moravské metropole Brna. Z mohutné hradní pevnosti Špilberk shlédnete na celé město. Vrcholem dne bude prohlídka vily Tugendhat, jedné z nejvýznamnějších funkcionalistických vil na světě. Projdete si zahradu, technické zázemí a obytné prostory vily, kde byla podepsána dohoda o rozdělení Československa. Autorem této vily je architekt Ludwig Miese van der Rohe a je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V odpoledních hodinách si prohlédnete historické centrum Brna s místním průvodcem. Předpokládaný návrat do 21.30 hod.

Ceník

Za moravskou kulturou - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdy2lůžkový pokoj
Lůžko
29.06. - 01.07.2ADKT4 450,-OBSAZENO
25.09. - 27.09.2ADKT4 450,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, 2lůžkový pokoj, doprava autobus
akce0102
od29.06.25.09.
do 1.07.27.09.
počet nocí22
Lůžko4 450 Kč4 450 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD), 2 noci s polopenzí v hotelu*** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), rozšířené vstupné do vily Tugendhat, plavbu lodí Ámos po Baťově kanálu, služby místního průvodce v Brně, služby průvodce CK

Doporučená částka na vstupy

550,- Kč

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT