VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Znojmo a Aqualand Moravia

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy 7.45 hod.). První zastávkou bude Loucký klášter, nacházející se ve Znojmě - městě, které Vás doslova okouzlí. Budete si moci prohlédnout okolí kláštera, zakoupit zajímavé suvenýry a vína v návštěvnickém centru společnosti Znovín. Odtud se vydáte na projížďku vyhlídkovým vláčkem. Budete tak moci pohodlně spatřit malebné údolí Dyje, historické centrum města, románskou Rotundu sv. Kateřiny a Znojemský hrad, kde ukončíte vyhlídkovou jízdu. Odpoledne navštívíte znojemské historické podzemí, které patří mezi nejrozsáhlejší podzemní labyrinty ve střední Evropě. Tento tajuplný až 27 km dlouhý labyrint navzájem se proplétajících podzemních chodeb je v některých místech veden i ve 4 patrech. Odjezd na ubytování. Večer budete moci individuálně navštívit vinný sklípek nebo se projít mandloňovými sady.
2. den: budete mít možnost ochutnat či zakoupit produkty z hustopečské mandlárny. Poté navštívíte Aqualand Moravia. Tento vodní svět poskytuje nekonečnou zábavu a odpočinek pro děti i dospělé. Nachází se zde 14 bazénů, vířivky, sauny, ale i mnoho velkých tobogánů a skluzavek. Budete moci navštívit i Forum Romanum Wellness s možností výborné relaxace a výhledem na pálavskou krajinu. Předpokládaný návrat do 21.30 hod.

Ceník

Znojmo a Aqualand Moravia - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
01.06. - 02.06.1ADKT2 380,-19LZAM01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 1.06.
do 2.06.
počet nocí1
Lůžko2 380 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD), 1 noc s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), projížďku turistickým vláčkem ve Znojmě, služby průvodce

Doporučená částka na vstupy

dosp. os. 800,- Kč, dítě 400,- Kč

Sleva

3., 4. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT