VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina

Krásy Hercegoviny a jižní Dalmácie

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s prohlídkou Dubrovníku
1. den: odjezd z Plzně (z Prahy) v 19.00 hod., noční přejezd, tranzit Rakouskem.
2. den: před polednem příjezd do přímořského letoviska Neum, tři noci ubytování v hotelu u moře, večeře, nocleh.
3. den: celodenní výlet do Mostaru, metropole Bosny a Hercegoviny, kde vás čeká malebné staré město ležící na řece Neretvě s řadou mešit, krámků, ale hlavně se slavným Hairudinovým mostem, který se stal symbolem války na Balkáně. Po prohlídce přejezd ke světoznáménu poutnímu místu Medjugorje. Návštěva vodopádů Kravica na řece Trebižat.
4. den: celodenní výlet na poloostrov Pelješac, kde navštívíte Ston, významné město Dubrovnické republiky, o čemž svědčí i jeho mohutné opevnění. Přejezd do Orebiče, prohlídka a možnost koupání. Individuálně možnost přejezdu lodí na ostrov Korčula, kde můžete navštívit stejnojmenné hlavní město ostrova a údajné rodiště Marca Pola, nocleh.
5. den: celodenní výlet do Dubrovníku, který je nazýván perlou Jadranu a byl právem zařazen do Světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlídka historického centra, které je chráněno mohutnými středověkými hradbami. Odpoledne přejezd do 30 km vzdálené Trebinje, města „slunce a platanů“, vyhlídka Hercegovačka gračanica, ubytování. Pro zájemce po večeři večerní procházka malebným centrem s možností posezení, nocleh.
6. den: dopoledne prohlídka známého Arslanagičova mostu, starého města, místní vyhlášené tržnice s možností ochutnávky a nákupu místních produktů (med a produkty z místního vyhlášeného šalvějového medu, sýry, bylinky, koření, rakije, místní vyhlášená vína). V poledne odjezd z Trebinje, zastávka ve vesničce Zavala, prohlídka ve světě unikátní jeskyně Vjetrenica (nominace UNESCO). Event. možnost návštěvy zdejšího malého monastýru, v jeho blízkosti lze naposledy ochutnat místní tradiční kuchyni. Odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný příjezd do 11.00 hod.

Ceník

Krásy Hercegoviny a jižní Dalmácie - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
30.09. - 06.10.4ACDKT8 770,-19LKJD01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od30.09.
do 6.10.
počet nocí4
Lůžko8 770 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, akreditovaný průvodce v Dubrovníku, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1 700,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

200,- Kn
POTŘEBUJI PORADIT