VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina

Krásy Hercegoviny a jižní Dalmácie

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně (z Prahy) v 19.00 hod., noční přejezd, tranzit Rakouskem, Slovinskem a Chorvatskem.
2. den: před polednem příjezd do letoviska Neum, ubytování v hotelu u moře, volný program, večeře, nocleh.
3. den: výlet do Mostaru, kde vás čeká malebné staré město ležící na řece Neretvě s řadou mešit, krámků, ale hlavně se slavným Hairudinovým mostem, který se stal symbolem války na Balkáně. Po prohlídce přejezd ke světoznáménu poutnímu místu Medjugorje. Návštěva vodopádů Kravica na řece Trebižat.
4. den: výlet na poloostrov Pelješac, kde navštívíte Ston, významné město Dubrovnické republiky, o čemž svědčí i jeho mohutné opevnění. Přejezd do Orebiče, prohlídka a možnost koupání. Individuálně možnost přejezdu lodí na ostrov Korčula, kde můžete navštívit stejnojmenné hlavní město ostrova a údajné rodiště Marca Pola, nocleh.
5. den: výlet do Dubrovníku, který je nazýván perlou Jadranu a byl právem zařazen do Světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlídka centra, které je chráněno mohutnými středověkými hradbami. Odpoledne přejezd do 30 km vzdálené Trebinje, města „slunce a platanů“, vyhlídka Hercegovačka gračanica, ubytování. Pro zájemce po večeři procházka malebným centrem s možností posezení, nocleh.
6. den: dopoledne prohlídka známého Arslanagičova mostu, starého města, místní vyhlášené tržnice s možností ochutnávky a nákupu místních produktů (med a produkty z místního vyhlášeného šalvějového medu, sýry, bylinky, koření, rakije, místní vyhlášená vína). V poledne odjezd z Trebinje, zastávka ve vesničce Zavala, prohlídka ve světě unikátní jeskyně Vjetrenica (nominace UNESCO). Event. možnost návštěvy zdejšího malého monastýru, v jeho blízkosti lze naposledy ochutnat místní tradiční kuchyni. Odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný příjezd do 11.00 hod.

Ceník

Krásy Hercegoviny a jižní Dalmácie - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
11.09. - 17.09.4ACDKT8 790,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od11.09.
do17.09.
počet nocí4
Lůžko8 790 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, služby místního akreditovaného průvodce v Dubrovníku, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1 990,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

30 EUR
POTŘEBUJI PORADIT