VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Chorvatsko

Národní parky a krásy Chorvatska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy 17.30 hod.), tranzit Rakouskem, Slovinskem do Chorvatska.
2. den: ráno příjezd do oblasti NP Plitvická jezera, kde vás čeká turistika podmanivou přírodou mezi překrásnými jezery s vodopády. Odpoledne odjezd na ubytování v hotelu Zaton Holiday Resort**** ležícím přímo u moře, nedaleko města Zadar. K hotelu patří bazénový komplex a soukromá pláž. Večeře, nocleh.
3. den: snídaně, odpočinek u moře, koupání. Vpodvečer návštěva města Zadar s prohlídkou města, poté návrat do resortu, večeře, nocleh.
4. den: snídaně, dopoledne prohlídka Šibeniku, jehož hlavní památkou je katedrála sv. Jakuba, nejvýznamnější renesanční stavba v Chorvatsku. Následuje individuální volno v křivolakých uličkách starého města s možností návštěvy tržnice. Odpoledne návštěva NP Krka, procházka nejzajímavějším úsekem u vodopádů Skradinski buk, kde řeka Krka vytváří 17 kaskád, možnost koupání. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: tento den vás čekají jedinečné zážitky při lodním výletu v NP Kornati (fakultativně, za příplatek). Během plavby okolo Kornatských ostrovů navštívíte ostrov Dugi Otok, jehož jižní výběžek tvoří strmé, příkře do moře spadající vápencové útesy vysoké až 100 m – procházka k útesům a slanému jezeru, možnost koupání. V ceně výletu je zahrnut i oběd – maso a ryby na grilu včetně nápojů. Během celé plavby je k dispozici neomezeně víno a nápoje. Kornati jsou spojené především s přírodními krásami a dokonale průzračným mořem, které prostě k Chorvatsku neodmyslitelně patří. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
6. den: snídaně, dopoledne volný program, okolo poledne odjezd do oblasti přírodního parku Jižního Velebitu. Nejprve krátká zastávka na fantastické vyhlídce na kaňon řeky Zrmanji. Následuje přejezd přes pohoří Velebitu s výhledy. Odpoledne návštěva Cerovacké jeskyně, která rozhodně stojí za prohlídku. V Chorvatsku je považovaná za nejkrásnější, krápníková výzdoba je neobyčejně bohatá, jsou zde i některé specifické krápníkové útvary. Jeskyně se nachází na severním úbočí Jižního Velebitu ve výšce 650 m, je to soustava tří jeskyň o délce cca 4 km s teplotou 5–11 °C. Jednu ze zpřístupněných jeskyní navštívíte. Po prohlídce odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný návrat do 7.00 hod.

Ceník

Národní parky a krásy Chorvatska - Zaton Holiday Resort
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
14.09. - 20.09.4ACDKT8 190,-18LNCH01 OBSAZENO
Zaton Holiday Resort, doprava autobus
akce01
od14.09.
do20.09.
počet nocí4
Lůžko8 190 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v komplexu Zaton u moře, 2lůžkové (3, 4lůžk.) pokoje s přísl., 4x bohatou polopenzi all inclusive, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1200,- Kč, výlet do NP Kornati

Ubytování

Zaton holiday resort***, komplex se rozkládá podél písečné pláže v nádherném parkovém prostředí s bazény a vířivkami. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, příslušenstvím, SAT TV, Wi-Fi zdarma.www.zaton.hr.

Doporučená částka na vstupy

450,- Kn.
POTŘEBUJI PORADIT