VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Chorvatsko

Národní parky Chorvatska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy 17.30 hod.), tranzit Rakouskem, Slovinskem do Chorvatska.
2. den: ráno příjezd do oblasti NP Plitvická jezera, kde vás čeká turistika podmanivou přírodou mezi překrásnými jezery s vodopády. Odpoledne odjezd na ubytování v hotelu Zaton Holiday Resort**** ležícím přímo u moře, nedaleko města Zadar. K hotelu patří bazénový komplex a soukromá pláž. Večeře, nocleh.
3. den: odpočinek u moře, koupání.
4. den: dopoledne prohlídka Šibeniku, jehož hlavní památkou je katedrála sv. Jakuba, nejvýznamnější renesanční stavba v Chorvatsku. Následuje individuální volno v křivolakých uličkách starého města s možností návštěvy tržnice. Odpoledne návštěva NP Krka, procházka nejzajímavějším úsekem u vodopádů Skradinski buk, kde řeka Krka vytváří 17 kaskád, možnost koupání. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: tento den vás čekají jedinečné zážitky při lodním výletu v NP Kornati (za příplatek). Během plavby okolo Kornatských ostrovů navštívíte ostrov Dugi Otok, jehož jižní výběžek tvoří strmé, příkře do moře spadající vápencové útesy vysoké až 100 m – procházka k útesům a slanému jezeru, možnost koupání. V ceně výletu je zahrnut i oběd – maso a ryby na grilu včetně nápojů. Během celé plavby je k dispozici neomezeně víno a nápoje. Kornati jsou spojené především s přírodními krásami a dokonale průzračným mořem, které prostě k Chorvatsku neodmyslitelně patří. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
6. den: dopoledne ukončení ubytování, možnost koupání u moře nebo relaxace v bazénech resortu. Odpoledne odjezd do města Zadar, prohlídka města a možnost nákupů. Vpodvečer přejezd do oblasti přírodního parku Jižního Velebitu, kde se zastávkou na fantastické vyhlídce na kaňon řeky Zrmanji rozloučíte s touto oblastí. Odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Národní parky Chorvatska - Zaton Holiday Resort
TermínNocíOdjezdyLůžkoLůžkoČ. zájezdu
13.09. - 19.09.4ACDKT8 590,-8 590,-19LNCH01 OBS.
Zaton Holiday Resort, doprava autobus
akce01
od13.09.
do19.09.
počet nocí4
Lůžko8 590 Kč

Zaton Holiday Resort, doprava autobus
akce01
od13.09.
do19.09.
počet nocí4
Lůžko8 590 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v komplexu Zaton u moře, 2lůžkové (3, 4lůžk.) pokoje s přísl., 4x bohatou polopenzi all inclusive, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1300,- Kč, výlet do NP Kornati

Ubytování

Zaton holiday resort*** (www.zaton.hr), komplex se rozkládá podél písečné pláže v nádherném parkovém prostředí s bazény a vířivkami. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, příslušenstvím, SAT TV, WiFi zdarma.

Doporučená částka na vstupy

450,- Kn.

Sleva

3., 4. osoba na lůžku – sleva 400,- Kč/os./zájezd; dítě 3–12 let – sleva 3 100,- Kč (se dvěma dosp. os. na pokoji)
POTŘEBUJI PORADIT