VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Chorvatsko

Národní parky Chorvatska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy v 18.00 hod.), tranzit Rakouskem, Slovinskem do Chorvatska.
2. den: ráno příjezd do oblasti NP Plitvická jezera, kde vás čeká turistika podmanivou přírodou mezi překrásnými jezery s vodopády. Odpoledne odjezd na ubytování v hotelu Zaton Holiday Resort ležícím přímo u moře, nedaleko města Zadar. K hotelu patří bazénový komplex a soukromá pláž. Večeře, nocleh.
3. den: celodenní odpočinek u moře, koupání, po večeři výlet autobusem do nedalekého Zadaru (UNESCO), prohlídka  historického centra, návrat na hotel, nocleh.
4. den: dopoledne prohlídka Šibeniku, jehož hlavní památkou je katedrála sv. Jakuba (UNESCO). Následuje individuální volno v křivolakých uličkách starého města s možností návštěvy tržnice. Odpoledne návštěva NP Krka, ze Skradinu lodičkou k vodopádům, procházka nejzajímavějším úsekem u vodopádů Skradinski buk, kde řeka Krka vytváří 17 kaskád, možnost koupání. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: celodenní odpočinek u moře, koupání. Alternativně lodní výlet v NP Kornati (za příplatek). Během plavby okolo Kornatských ostrovů navštívíte ostrov Dugi Otok, jehož jižní výběžek tvoří strmé příkře do moře spadající vápencové útesy vysoké až 100 m – procházka k útesům a slanému jezeru, možnost koupání. V ceně výletu je zahrnut i oběd – maso a ryby na grilu včetně nápojů. Během celé plavby jsou k dispozici neomezeně víno a nápoje. Kornati jsou spojené především s přírodními krásami a dokonale průzračným mořem. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
6. den: dopoledne ukončení ubytování, možnost koupání u moře nebo relaxace v bazénech resortu. Po poledni přejezd do NP Paklenica, který je součástí pohoří Velebit, procházka, alternativně možnost koupání ve Starigradu. S oblastí se rozloučíte na úchvatné vyhlídce na kaňon řeky Zrmanji, odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Zaton Holiday Resort

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
22.09. - 28.09.4ADKT8 260,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 4 noci v komplexu Zaton u moře, 2lůžková studia s přísl. (na vyžádání 3 až 4lůžk. apt.)
  • 4x bohatou a kvalitní polopenzi formou bufetu (nápoje při večeři v ceně a bez omezení - pivo, víno, nealko nápoje)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 249,-Kč
  • 1lůžkový pokoj + 1 400,- Kč

Ubytování

Zaton holiday resort*** (www.zaton.hr), komplex se rozkládá podél písečné pláže v nádherném parkovém prostředí s bazény a vířivkami. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, příslušenstvím, SAT TV, WiFi zdarma.

Doporučená částka na vstupy

  • 510,- Kn, 46,- EUR.

Sleva

  • 3., 4. osoba na lůžku – sleva 400,- Kč/os./zájezd
  • dítě 3–12 let – sleva 3 350,- Kč (se dvěma dosp. os. na pokoji)
POTŘEBUJI PORADIT