VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Chorvatsko

Národní parky Chorvatska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy 17.30 hod.), tranzit Rakouskem, Slovinskem do Chorvatska.
2. den: ráno příjezd do oblasti NP Plitvická jezera, kde vás čeká turistika podmanivou přírodou mezi překrásnými jezery s vodopády. Odpoledne odjezd na ubytování v hotelu Zaton Holiday Resort ležícím přímo u moře, nedaleko města Zadar. K hotelu patří bazénový komplex a soukromá pláž. Večeře, nocleh.
3. den: odpočinek u moře, koupání.
4. den: dopoledne prohlídka Šibeniku, jehož hlavní památkou je katedrála sv. Jakuba, nejvýznamnější renesanční stavba v Chorvatsku. Následuje individuální volno v křivolakých uličkách starého města s možností návštěvy tržnice. Odpoledne návštěva NP Krka, procházka nejzajímavějším úsekem u vodopádů Skradinski buk, kde řeka Krka vytváří 17 kaskád, možnost koupání. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: čekají vás jedinečné zážitky při lodním výletu v NP Kornati (za příplatek). Během plavby okolo Kornatských ostrovů navštívíte ostrov Dugi Otok, jehož jižní výběžek tvoří strmé příkře do moře spadající vápencové útesy vysoké až 100 m – procházka k útesům a slanému jezeru, možnost koupání. V ceně výletu je zahrnut i oběd – maso a ryby na grilu včetně nápojů. Během celé plavby jsou k dispozici neomezeně víno a nápoje. Kornati jsou spojené především s přírodními krásami a dokonale průzračným mořem. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
6. den: dopoledne ukončení ubytování, možnost koupání u moře nebo relaxace v bazénech resortu. Odpoledne odjezd do města Zadar, prohlídka města a možnost nákupů. Vpodvečer přejezd do oblasti přírodního parku Jižního Velebitu, kde se zastávkou na fantastické vyhlídce na kaňon řeky Zrmanji rozloučíte s touto oblastí. Odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Poznámka

v termínu 01 je možný program s turistikou a jógou za příplatek + 500,- Kč/os.

Ceník

Národní parky Chorvatska - Zaton Holiday Resort
TermínNocíOdjezdyLůžko
25.05. - 31.05.4ADKT8 590,-OBSAZENO
25.09. - 01.10.4ADKT8 590,-OBSAZENO
Zaton Holiday Resort, doprava autobus
akce0102
od25.05.25.09.
do31.05. 1.10.
počet nocí44
Lůžko8 590 Kč8 590 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v komplexu Zaton u moře, 2lůžková studia s přísl. (na vyžádání 3 až 4lůžk. apt.), 4x bohatou polopenzi formou bufetu včetně piva, vína a nealko nápojů, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžk. pokoj + 1 400,- Kč, výlet do NP Kornati včetně grilování a vína

Ubytování

Zaton holiday resort*** (www.zaton.hr), komplex se rozkládá podél písečné pláže v nádherném parkovém prostředí s bazény a vířivkami. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, příslušenstvím, SAT TV, WiFi zdarma.

Doporučená částka na vstupy

300,- Kn, 30,- EUR.

Sleva

3., 4. osoba na lůžku – sleva 400,- Kč/os./zájezd; dítě 3–12 let – sleva 3 200,- Kč (se dvěma dosp. os. na pokoji).
POTŘEBUJI PORADIT