VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Dánsko

Dánské království

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 19.00 hod. přes Prahu (20.15 hod.), tranzit Německem.
2. den: ráno trajekt do Dánska. Dopoledne věnujete dánské přírodě na překrásném útesovém ostrově Mon, kde se nacházejí dánské vesničky s pastvinami, kde na vás dýchne typická dánská atmosféra. Za příznivého počasí procházka po útesech. Cestou do Kodaně si prohlédnete bývalé hlavní město Roskilde, kde můžete navštívit místní katedrálu, v jejíž kapli uvidíte hrobky dánských panovníků, event. návštěva muzea vikingských lodí. Odjezd do Kodaně na nocleh, ubytování v hotelu.
3. den: den zahájíte prohlídkou zámku Frederiksborg, který se rozkládá na třech malých ostrůvcích. Zastávka u zámku Fredensborg, původně loveckého zámečku a nyní nejvíce využívané rezidence královského korunního páru. Procházka v barokních zámeckých zahradách. Poslední zastávka bude ve starém přístavním městě Helsingor, u opevněného renesančního zámku Kronborg, do kterého anglický dramatik Shakespeare umístil děj Hamleta. Návrat na ubytování.
4. den: celý den věnujete hlavnímu městu Dánského království – Kodani. Poznáte to nejhezčí, např. zámek Christiansborg, královský palác Amalienborg, zámek Rosenborg, v jehož klenotnici jsou uloženy královské korunovační klenoty a je obklopen krásným zámeckým parkem. Nelze opomenout ani návštěvu starého přístavu, uvidíte sochu „Malé mořské víly“ sedící na jednom z pobřežních balvanů. Možnost projížďky lodí, návštěvy zábavního parku Tivoli, ev. osobní volno. Večer odjezd zpět do ČR, trajekt do Německa.
5. den: předpokládaný příjezd do 10.00 hod.

Ceník

Dánské království - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
23.07. - 27.07.2ADKTU7 520,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od23.07.
do27.07.
počet nocí2
Lůžko7 520 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci s bohatou snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj + 2 120,- Kč, 2x večeře + 1 950,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

350 DKK nebo 50 EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os. /zájezd
POTŘEBUJI PORADIT