VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Kouzelná Paříž a Versailles

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy 17.30 hod.), tranzit přes Německo do Francie.
2.–4. den: ne nadarmo je Paříž považována za perlu všech měst. Během zájezdu budete mít jedinečnou možnost spatřit všechna důležitá, zajímavá i zvláštní místa a pozoruhodnosti. Velkolepá katedrála Notre Dame, pestrý kolorit Latinské čtvrti s bulvárem St. Michel, moudrá Sorbonna a hrdý Pantheon si Vás zajisté získají. Rozlehlý Louvre nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o domov obrovského množství drahocenných uměleckých sbírek. Poznáte luxusní bulvár Champs Elysées, na jehož jednom konci Vás upoutá monumentální Vítězný oblouk a na druhém pak architektonicky dokonalé náměstí Svornosti. Budete mít možnost, ač ve víru velkoměsta, odpočinout si v Tulerijských zahradách obklopeni zelení. Navštívíte nezapomenutelný rozlehlý park a pohádkově krásný zámek ve Versailles. Zajisté budete uneseni moderní architekturou ve čtvrti 21. století, La Défense. Vystoupíte na Montmarte – jediný kopec, který se zvedá nad Paříží a jemuž dominuje romanticky bílá bazilika Sacré-Coeur. Ochutnáte i noční život, uvidíte slavný Moulin Rouge a náměstí Pigalle. Budete mít možnost vystoupat na „Dámu v železných krajkách“ – Eiffelovu věž a pokochat se pohledem na Paříž seshora. Zcela jiný, nicméně neméně krásný, pohled na město se Vám naskytne z paluby výletní lodě na Seině. Zajímavým zážitkem pak jistě bude i jízda pařížským metrem. Ať už se do této metropole vydáte v jakékoliv roční období, budete okouzleni a nadšeni! Ve večerních hodinách odjezd z Paříže do ČR.
5. den: příjezd do 10.00 hod.

Poznámka

- hotel v dosahu metra/RER či tramvaje
- tradičně oblíbený zájezd
Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy, umění, vzdělání a služeb. Můžete se sem opakovaně vracet a pokaždé odjedete nadšeni, okouzleni a obohaceni o nové poznatky a informace. Paříž je krásná a jedinečná v každém ročním období a kteroukoliv denní či noční dobu.

Ceník

Kouzelná Paříž a Versailles - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
30.05. - 03.06.2ADHKT6 180,-18LPAR01 OBSAZENO
27.09. - 01.10.2ADKT6 180,-18LPAR02 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce0102
od30.05.27.09.
do 3.06. 1.10.
počet nocí22
Lůžko6 180 Kč6 180 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu *** v dosahu metra (2lůžkový pokoj s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR + 8,- EUR loď po Seině.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT