VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Pevnost Boyard a krásy atlantického pobřeží

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s koupáním v Atlantiku
  • ochutnávka vín, koňaku a ústřic
  • pestrý program, nabízející možnost poznat proslulá i méně známá místa této oblasti
1. den: odjezd z Plzně v 16.00 hod. (z Prahy 14.30 hod.), tranzit Německem do Francie.
2. den: příjezd do půvabného přístavního města La Rochelle, které je spojeno s Třemi mušketýry a kardinálem Richelieu. Návštěva místních proslulých trhů s regionálními produkty, prohlídka starého přístavu, pevnosti hugenotů, velkolepého akvária, odpočinek u moře a koupání nebo fakultativně výlet lodí k legendární pevnosti Boyard. Vpodvečer odjezd na ubytování.
3. den: ráno odjezd do půvabného opevněného městečka Brouage u Atlantiku, návštěva ostrova Oléron s rozsáhlými písečnými plážemi, který s pevninou spojuje více než 3 km dlouhý silniční most. V chráněném moři mezi tímto ostrovem a pevninou je ideální prostředí pro chov ústřic, nelze tedy vynechat návštěvu ústřičné farmy spojenou s degustací. Přejezd do starobylého města Saintes s bohatým architektonickým dědictvím – románská katedrála, vítězný oblouk, rozvaliny římského amfiteátru… Bohatý program tohoto dne zakončíte návštěvou palírny koňaku spojenou s degustací v proslulé oblasti Cognac. Ubytování.
4. den: ráno prohlídka rybářské vesničky St. Jean de Luz s honosným baskickým kostelem, ve kterém měl okázalou svatbu francouzský král Ludvík XIV, návštěva nedalekého mondénního lázeňského letoviska Biarritz s možností koupání na překrásných písečných plážích. Přejezd autobusem k zubačce, která nás vyveze na vrchol hory La Rhune ležící na hranicích Francie se Španělskem, odtud se nám otevře překrásný výhled na Pyreneje a Biskajský záliv. Ubytování.
5. den: ráno příjezd k písečné duně Pilat, která patří svou výškou přes 100 m mezi nejvyšší v Evropě, návštěva osobitého přímořského městečka Arcachon, možnost koupání. Malebnou oblastí vinic, kde dozrávají slavná bordeauxská vína, se dostaneme k pitoreskní středověké vesničce St. Emilion, návštěva vinného sklepa a degustace vín z této vyhlášené oblasti. Ubytování.
6. den: po snídani prohlídka historického centra Bordeaux (UNESCO) s jeho románskou katedrálou, gotickou bazilikou St. Michel, projdete se po malebném nábřeží řeky Garonny. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, tranzit Francií a Německem.
7. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Pevnost Boyard a krásy atlantického pobřeží - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
19.08. - 25.08.4ACDHKLT10 890,-19LBOY01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od19.08.
do25.08.
počet nocí4
Lůžko10 890 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

80,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT