VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Pevnost Boyard a krásy atlantického pobřeží a romantický Perigord

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s koupáním v Atlantiku
  • ochutnávka vín, koňaku
  • pestrý program, nabízející možnost poznat proslulá i méně známá místa této oblasti
1. den: odjezd z Plzně v 16.00 hod. (z Prahy v 14.30 hod.), tranzit Německem do Francie.
2. den: příjezd do půvabného přístavního města La Rochelle, návštěva místních proslulých trhů, prohlídka přístavu s dochovaným opevněním, velkolepého akvária, odpočinek u moře nebo fakultativně výlet lodí k legendární pevnosti Boyard známé z populární televizní soutěže. Odjezd na ubytování.
3. den: přejezd do oblasti kolem města Cognac, návštěva palírny s degustací proslulého nápoje, písečná duna Pilat, největší duna Evropy s krásným výhledem na pobřeží Atlantického oceánu, možnost koupání. Vpodvečer navštívíme historické centrum Bordeaux (UNESCO) s gotickou katedrálou a náměstím Promenade des Quinconces, procházka malebným nábřežím řeky Garonny. Odjezd na ubytování.
4. den: přejezd do středověké vesničky Saint-Emilion, jedné z nejproslulejších vinařských vesnic v oblasti Bordeaux, ochutnávka zdejších proslulých vín, přejezd do oblasti Périgordu, vesnička a hrad Beynac vystavěný na útesech v kaňonu řeky Dordogne, středověké město Sarlat s úzkými uličkami a tajemnou věží Lanterne des morts (Maják mrtvých). Périgord patří mezi gastronomicky nejproslulejší oblasti Francie a vy budete mít možnost ochutnat zdejší skvělou kuchyni na fakultativní večeři. Odjezd na ubytování.
5. den: nejhlubší francouzská propast a jeskyně Padirac s ponornou řekou a strhující krápníkovou výzdobou, proslulé poutní město Rocamadour vytesané do skalního útesu s několika svatyněmi, vodopády Gimel-les-Cascades. Přejezd na ubytování.
6. den: Lyon, metropole francouzských gurmánů, gotická katedrála Saint-Jean, poutní kostel Notre-Dame de la Fourviere s krásným výhledem na město, centrum města, které je zapsané na seznam UNESCO, s mnoha renesančními domy a proslulými pasážemi traboules, krátká zastávka v burgundském městečku Tournus s románskou katedrálou, noční přejezd.
7. den: předpokládaný příjezd do 6.00 hod.

Ceník

Pevnost Boyard a krásy atlantického pobřeží a romantický Perigord - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
18.08. - 24.08.4ACDHKLT10 890,-OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od18.08.
do24.08.
počet nocí4
Lůžko10 890 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

vstupné do jeskyně Padirac 420,- Kč/os.,   290,- Kč/dítě (4–12let)

Doporučená částka na vstupy

70,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT