VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

To nejlepší z Bretaně a Belle-Ile

nabídkový leták

Program zájezdu

  • výlet lodí na Belle Ile a okružní jízda místním busem
  • po ostrově v ceně zájezdu
1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), tranzit Německem do Francie.
2. den: návštěva Chartres s malebným centrem a slavnou gotickou katedrálou (UNESCO) proslulou svými vitrážemi, úchvatnou sochařskou výzdobou a tajemným labyrintem. Vitré – středověké městečko s úzkými uličkami plnými hrázděných domů a hradem z 11. století. Odjezd na ubytování.
3. den: jedna z nejkrásnějších památek Francie, klášter Le Mont Saint Michel (UNESCO) vystavěný na skalnatém ostrově uprostřed zátoky s největším rozdílem mezi přílivem a odlivem v Evropě, Saint Malo, přezdívané město pirátů, malebný přístav uzavřený ve svých hradbách, odkud francouzští korzáři vyráželi na své výpravy. Přejezd na Smaragdové pobřeží, zastávka u pevnosti Fort La Latte a u rozeklaných útesů na mysu Cap Fréhel. Odjezd na ubytování.
4. den: dopoledne Tréguier, typické bretonské městečko s krásnou gotickou katedrálou, následuje přímořské letovisko Ploumanach – procházka po Côte de Granit Rose (Pobřeží růžové žuly), kde můžete obdivovat bizarní skalní útvary. Poté si prohlédnete renesanční farní dvorec v Guimilau, kde se nachází sousoší kalvárie čítající až 200 postav. Navštívíte také půvabnou zachovalou středověkou vesničku Lacronan. Následuje exkurze v čokoládovně s degustací (zdarma). Odjezd na ubytování.
5. den: přejezd na mys Point du Raz, nejzápadnější výběžek Bretaně s úchvatnými výhledy na útesy, o něž se tříští vlny Atlantiku. Quimper – staré město s hrázděnými domy a gotickou katedrálou Sv. Correntina. Přejezd do oblasti Carnacu s tajemnými megalitickými poli, které zůstávají dodnes nerozluštěnou záhadou. V případě dostatečné časové rezervy bude ještě možnost podvečerní prohlídky městečka Auray malebně rozloženého na svazích nad řekou Loche. Odjezd na ubytování.
6. den: celodenní výlet lodí na ostrov Belle Ile (Krásný ostrov), nejkrásnější ze všech bretonských ostrovů. Podniknete okružní jízdu autobusem kolem ostrova, zastavíte se u útesů a skalních jehel na Côte Sauvage (Divoké pobřeží), na mysu Pointe des Poulains u vily slavné herečky Sáry Bernhardtové a prohlédnete si malebná městečka Le Palais a Sauzon. Po návratu na pevninu krátká podvečerní prohlídka opevněného přístavu Vannes. Přejezd do ČR.
7. den: předpokládaný příjezd do 14.00 hod.

Ceník

To nejlepší z Bretaně a Belle-Ile - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoLůžkoČ. zájezdu
22.07. - 28.07.4ACDHKTU11 680,-11 680,-19LBRE01 REZ.
Hotel, doprava autobus
akce01
od22.07.
do28.07.
počet nocí4
Lůžko11 680 Kč

Hotel, doprava autobus
akce01
od22.07.
do28.07.
počet nocí4
Lůžko11 680 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), průvodce, výlet lodí na Belle Ile a okružní jízdu místním autobusem, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

30,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/zájezd
POTŘEBUJI PORADIT