VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Za sluncem na Azurové pobřeží

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit přes Německo, Švýcarsko, Itálii do Francie.
2. den: první zastávkou okolo poledne bude na Azurovém pobřeží návštěva půvabné horské vesničky Eze s výhledy na Azurové pobřeží a exkurzí do továrny na výrobu parfémů. Odpoledne si prohlédnete Nice, zde mj. možnost koupání či ochutnávka místních cukrovinek od firmy Florian s dlouhou rodinnou tradicí (ovocné bonbóny a čokoláda). Vpodvečer odjezd na hotel, nocleh.
3. den: dopoledne navštívíte pitoreskní uměleckou horskou vesničku Saint Paul de Vence, která je spojená s tvorbou Marka Chagalla, Jacquese Préverta, Yvese Montanda… Odpoledne příjezd do Cannes, dějiště mezinárodního filmového festivalu s luxusní palmovou třídou Croisette, prohlídka města, koupání, alternativně se zájemci výlet lodí na malebné Lérinské ostrovy, kde byl vězněn legendární muž se železnou maskou. Vpodvečer návrat na ubytování.
4. den: ráno zastávka v starobylém a opevněném Antibes. Průjezd malebným pobřežím kolem sopečného pohoří Esterel, které svou červenou barvou vytváří zajímavý kontrast s mořem do St. Tropez, známého mondénního letoviska evropské smetánky. Možnost koupání. Vpodvečer krátká zastávka v Port Grimaud, návrat na ubytování.
5. den: celý den strávíte v Monte Carlu, kde najdete slavné kasino a kde se konají každoročně koncem května populární závody automobilové F1. V Monackém knížectví, druhém nejmenším státě na světě, navštívíte Knížecí palác a velkolepé Oceánografické muzeum. Dostatek času bude i na koupání a slunění na zdejších plážích. Vpodvečer odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 10.00 hod.

Ceník

Za sluncem na Azurové pobřeží - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
19.06. - 24.06.3ADKTU8 280,-18LFRR01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od19.06.
do24.06.
počet nocí3
Lůžko8 280 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s přísl.), exkurzi do parfumerie, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT