VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Za sluncem na Azurové pobřeží

nabídkový leták

Program zájezdu

  • pestrý program s možností koupání
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit přes Německo, Švýcarsko, Itálii do Francie.
2. den: první zastávkou okolo poledne bude návštěva půvabné horské vesničky Eze s výhledy na Azurové pobřeží a exkurzí do továrny na výrobu parfémů. Odpoledne si prohlédnete Nice, zde mj. možnost koupání či ochutnávka místních cukrovinek od firmy Florian s dlouhou rodinnou tradicí (ovocné bonbóny a čokoláda). Vpodvečer odjezd na hotel, nocleh.
3. den: dopoledne navštívíte pitoreskní uměleckou horskou vesničku Saint Paul de Vence, která je spojená s tvorbou Marka Chagalla, Jacquese Préverta, Yvese Montanda… Odpoledne příjezd do Cannes, dějiště mezinárodního filmového festivalu s luxusní palmovou třídou Croisette, prohlídka města, možnost koupání, alternativně se zájemci výlet lodí na malebné Lérinské ostrovy, kde byl vězněn legendární muž se železnou maskou. Vpodvečer návrat na ubytování.
4. den: ráno zastávka v starobylém a opevněném Antibes. Průjezd malebným pobřežím kolem sopečného pohoří Esterel, které svou červenou barvou vytváří zajímavý kontrast s mořem, do St. Tropez, známého mondénního letoviska evropské smetánky. Možnost koupání. Vpodvečer krátká zastávka v Port Grimaud, návrat na ubytování.
5. den: den strávíte v Monte Carlu, kde najdete slavné kasino a kde se konají každoročně koncem května populární závody automobilové F1. V Monackém knížectví, druhém nejmenším státě na světě, navštívíte Knížecí palác a velkolepé Oceánografické muzeum. Dostatek času bude i na koupání a slunění na zdejších plážích. Vpodvečer odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 10.00 hod.

Ceník

Za sluncem na Azurové pobřeží - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
27.08. - 01.09.3ADKTU8 330,-19LFRR01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od27.08.
do 1.09.
počet nocí3
Lůžko8 330 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), exkurzi do parfumerie, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT