VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Francouzská Riviéra

nabídkový leták

Program zájezdu

  • pestrý program s možností koupání
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit přes Německo, Švýcarsko, Itálii do Francie.
2. den: první zastávkou okolo poledne bude návštěva půvabné horské vesničky Eze s výhledy na Azurové pobřeží a exkurzí do továrny na výrobu parfémů. Odpoledne vás již uvítá Nice, okouzlující letovisko rozprostírající se v zátoce Andělů. Projdete se po noblesní Anglické promenádě nebo se můžete koupat v moři a odpočívat na pláži. Pokud vyšlapete nebo vyjedete výtahem do parku na vrcholku kopce „Colline du Château“, budete odměněni opravdu překrásným výhledem na město i moře. Když pak sestoupíte dolů, ocitnete se v úzkých uličkách starého města „Vieux Nice“ a budete mít příležitost nahlédnout do krámků vonících mýdlem a květinami nebo si vybrat z pestré nabídky ovoce, zeleniny, sýrů, uzenin či jiných tradičních produktů na trhu, který se každý den koná na pěší zóně Cours Saleya. Milovníci dobrého jídla si jistě nenechají ujít návštěvu místní restaurace či hospůdky, aby ochutnali nějakou z vyhlášených specialit, jako jsou například sladké makronky, palačinky socca a jiné delikatesy.  Vpodvečer příjezd na hotel, nocleh.
3. den: dopoledne navštívíte pitoreskní uměleckou horskou vesničku Saint Paul de Vence, která je spojená s tvorbou Marka Chagalla, Jacquese Préverta, Yvese Montanda… Odpoledne příjezd do Cannes, dějiště mezinárodního filmového festivalu s luxusní palmovou třídou Croisette, prohlídka města, možnost koupání, alternativně výlet lodí na malebné Lérinské ostrovy, kde byl vězněn legendární muž se železnou maskou. Vpodvečer návrat na ubytování.
4. den: ráno zastávka v starobylém a opevněném Antibes. Průjezd malebným pobřežím kolem sopečného pohoří Esterel, které svou červenou barvou vytváří zajímavý kontrast s mořem, do St. Tropez, známého mondénního letoviska evropské smetánky. Možnost koupání. Vpodvečer krátká zastávka v Port Grimaud, návrat na ubytování.
5. den: den strávíte v Monte Carlu, kde najdete slavné kasino a kde se konají každoročně koncem května populární závody automobilové F1. V Monackém knížectví, druhém nejmenším státě na světě, navštívíte Knížecí palác a velkolepé Oceánografické muzeum. Dostatek času bude i na koupání a slunění na zdejších plážích. Vpodvečer odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 10.00 hod.

Ceník

Hotel se snídaní

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
22.06. - 27.06.3ADKTU8 680,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 3 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • exkurzi do parfumerie
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 227,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • 50,- EUR

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT