VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Zámky na Loiře

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), tranzit Německem do oblasti zámků na Loiře, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.
2. den: prohlídka největšího francouzského renesančního zámku Chambord, přezdívaného „sen šíleného cukráře. Následuje návštěva nádherných zahrad zámku Villandry a krátká ochutnávka vín z oblasti Loiry ve vinném sklípku. Ubytování.
3. den: dopoledne návštěva proslulých farmářských trhů v Amboise (ovoce, zelenina, rukodělné výrobky…) a také stejnojmenného královského zámku, který obýval s Františkem I. i Leonardo da Vinci. Přejezd k malebnému městečku Loches, které si zachovalo svůj středověký ráz. Jeho hradbami obehnaná citadela je nejúchvatnější pevností v kraji. Přejezd k romantickému zámku Chenonceau, „zámku šesti žen“, který se klene jako most přes řeku Cher. Ubytování.
4. den: dopoledne zastávka v kouzelném městě Blois, bývalém sídle vévodů z Orleánsu. Přejezd do města Épernay, kde navštívíte sklepy světoznámého výrobce šampaňského Mercier a budete mít možnost ochutnat to pravé šampaňské. Večerní přejezd do Remeše (UNESCO) a prohlídka katedrály – místa korunovace mnoha francouzských králů. Odjezd do ČR, tranzit Francií a Německem.
5. den: předpokládaný příjezd do 10.00 hod.

Ceník

Zámky na Loiře - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
04.05. - 08.05.2ADKT6 440,-18LLOI01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od 4.05.
do 8.05.
počet nocí2
Lůžko6 440 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT