VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Irsko

Smaragdový ostrov Irsko

Program zájezdu

1. den: odpoledne odlet z Prahy do Dublinu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
2. den: přejezd do národního parku Wicklow Mountains, kde si prohlédnete pozůstatky klášterního komplexu Glendalough, jednoho z nejvýznamnějších raně křesťanských irských klášterů, který vyniká svojí nádhernou polohou v hustě zalesněném údolí se dvěma jezery. Poté se vydáte do městečka Cashel, kde navštívíte legendární královský a církevní hradní komplex s pohádkovými věžemi – Rock of Cashel. Přejezd na ubytování do hotelu, nocleh.
3. den: po snídani se vydáte do Adare, kouzelné vesničky s domky s doškovými střechami. Následuje přejezd do Killarney, nenáročná turistika v nádherné přírodě Národního parku Killarney u jezera Lough Leana obklopeného horami,kde se majestátně tyčí středověký hrad Ross Castle, možnost projížďky lodí po jezeře. Ubytování v hotelu, volno k návštěvě proslulých irských hospůdek s tradiční hudbou.
4. den: okružní jízda známým Ring of Kerry, při které budete obdivovat romantické scenérie v jedné z nejodlehlejších oblastí západní Evropy. Během panoramatické jízdy se zastávkami se budete kochat nádhernými pohledy na vřesem pokryté hory, subtropické rostlinstvo a příbojem rozedrané útesy. Cestou zpět budete projíždět půvabnou krajinou Killarnského národního parku s nejvyšší horou Irska Carantuohill a okouzlujícími horskými jezery. Procházka v zahradách šlechtického sídla Muckross House. Večer návrat do hotelu, nocleh.
5. den: po snídani se vydáte do hrabství Clare, kde vás čeká návštěva známých útesů Cliffs of Moher, které vystupují do výše více než 200 m nad Atlantikem. Vaše cesta povede dále NP Burren, rozlehlou náhorní plošinou ze šedého vápence a břidlice. Zastávka ve vesničce Kilfenora s keltskými kříži a hluboce zakořeněnou tradiční lidovou hudbou. Neopomenete ani nejznámější portálový dolmen Poulnabrone, který patří k nejfotografovanějším památkám Irska. Přejezd na ubytování do hotelu, nocleh.
6. den: Dublin - dopoledne prohlídka nejvýznamnějších památek irského hlavního města – Trinity College, katedrála sv. Patrika, Molly Mallone, O´Conell Street, odpoledne volno v proslavené čtvrti Temple Bar. Transfer na letiště, večer odlet do Prahy.

Ceník

Smaragdový ostrov Irsko - Hotel se snídaní
TermínNocíLůžko
04.08. - 09.08.525 660,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, letecky
akce01
od 4.08.
do 9.08.
počet nocí5
Lůžko25 660 Kč

SLEVY

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha – Dublin včetně letištních a bezpečnostních tax, odbavené zavazadlo do 20 kg, v Irsku dopravu luxusním autobusem, 5 nocí se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50 GBP

Sleva

3 osoba na přistýlce 500,- Kč/os. zájezd
„AKCE“ – při objednání zájezdu do 31. 1. – sleva 2 050,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT