VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Jezera v Lombardii

nabídkový leták

Program zájezdu

  • ubytování v hotelu s polopenzí u Lago Maggiore
  • Lago Maggiore, Lago di Como, Lago Lugano
1. den: odjezd z Plzně ve 23.00 hod. (z Prahy v 21.30 hod.).
2. den: ráno příjezd k jezeru Lago di Como, jízda podél jezera, dosahující hloubky až 410 m, nad kterým se zvedají strmé svahy hor. Svou stísněností mezi horami připomíná norské fjordy. Návštěva lázeňského městečka Tremezzo a romantické Vily Carlotta, jejíž park pokrývá nádherná botanická zahrada. Como – zastávka ve městě založeném již Římany. Varena – zahrada Villy Monastero, nejkratší italská řeka Fiumellate. Ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani návštěva městečka Stresa ležícího na břehu jezera Lago Maggiore s úchvatnými výhledy na jezero a na Boromejské ostrovy. Vyhlídková plavba na nejznámější ostrov Isola Bella s ohromným barokním palácem a impozantními terasovitými zahradami. Z městečka Stresa výjezd lanovkou do mezistanice, kde je z místní botanické zahrady nádherná vyhlídka na jezero. Za hezkého počasí i na vrchol Mottarone (1491 m), odkud se naskýtají úchvatné výhledy. Zastávka v městečku Arona. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani program v oblasti jezera Lago Maggiore. Plavba lodí z městečka Ispra podél kláštera S.Caterina D.Sasso, který je zasazen ve vysoké skále spadající do vod jezera Maggiore. Členité zahrady Vily Taranto s překrásnou exotickou květenou, otevřenou pro veřejnost již v roce 1952. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
5. den: po snídani přejezd na prohlídku čokoládovny Alprose s ochutnávkou a možností výhodného nákupu kvalitní čokolády. Dále vás čeká Lugano, které leží na břehu stejnojmenného jezera Lago Lugano lemovaného okouzlující palmovou promenádou a pestrou subtropickou vegetací. Výjezd pozemní lanovkou na vyhlídku Monte San Salvatore. Krátká procházka ke kostelu San Salvatore, z jehož střechy je nezapomenutelná vyhlídka na Lago Lugano, město Lugano a okolní krajinu. Odpoledne odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 6.00 hod.

Ceník

Jezera v Lombardii - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
16.06. - 21.06.3ADK7 990,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od16.06.
do21.06.
počet nocí3
Lůžko7 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 700,- Kč

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT