VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Krásy Tyrhenského pobřeží

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: zastávka ve vesničce Vinci, kterou proslavil světoznámý umělec Leonardo da Vinci. Zde Vám doporučujeme návštěvu místního muzea s modely nejznámější Leonardových vynálezů. Dále vás čeká středověká Volterra, město alabastru, kde si projdete historické centrum s tajuplnými křivolakými uličkami, kamenickými dílnami a krámky. Přejezd na ubytování do oblasti Marina di Bibbona, večeře, nocleh v hotelu u moře.
3. den: celodenní výlet na nejnavštěvovanější ostrov Toskánského souostroví ostrov Elba, úchvatné pláže, tyrkysově modrá voda, nádherné hory a omračující vyhlídky. Nejdříve navštívíme Portoferraio někdejší římský přístav, kde vás čeká procházka uličkami historického centra, pevnost Forte Stella, Napoleonova vila Mulini s nádhernou terasovitou zahradou. Vydáte se do Marciany, malebné kamenné vesničky, odkud budete mít možnost výjezdu lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova Monte Capanne s krásnými výhledy až na Korsiku. Odjezd na trajekt a návrat na ubytování.
4. den: po snídani se vydáte do Ligurie na Riviéru di Levante. Vaše cesta bude pokračovat až do oblasti Cinque Terre, nádherně členitého pobřeží pojmenovaného podle pěti malých vesniček vklíněných do několika zátok mezi kolmými útesy. Za příplatek průjezd lodí podél pobřeží, odkud nejlépe vynikne krása této svérázné oblasti. Čas zbude i na vykoupání a krátký odpočinek u moře. Večer odjezd zpět do ČR.
5. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Krásy Tyrhenského pobřeží - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
13.06. - 17.06.2ADHKLU6 890,-18LKTP01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od13.06.
do17.06.
počet nocí2
Lůžko6 890 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci s polopenzí v hotelu (2 lůžk. pokoje s přísl.), loď na Elbu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 960,- Kč

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT