VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Lago di Garda a okolí

nabídkový leták

Program zájezdu

  • denní přejezdy
1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 4.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie. Cestou se zastavíme v Bolzanu, správním středisku jižního Tyrolska, kde vás čeká nenáročná procházka městem. V odpoledních hodinách příjezd k jezeru Lago di Garda, ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
2. den: po snídani odjezd na prohlídku krásného městečko Malcesine, jehož hlavní pamětihodností je Scaligerský hrad. Za jasného počasí možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo (1783 m), odkud se otevře překrásný výhled na jezero Garda. Odpoledne průjezd podél východního břehu Lago di Garda s krásnými pohledy na jezero až do Sirmione – malebného městečka na jihu jezera, vystavěného při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami a řadou pohádkových vil. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani se zastavíme u kaskády vodopádů Varone, kde vznikla unikátní podívaná z rozpadu ledovce Garda. Vybudované cesty a malé můstky vám umožní podívat se i do útrob vodopádu. Celý vodopád můžete navštívit v několika výškových stupních - cesta mezi jednotlivými stupni je provoněnou botanickou zahradou se středomořsko-horskou vegetací. Následuje procházka v Riva del Garda, příjemném letovisku ležícím na nejsevernějším výběžku jezera. Spousta památek v centru městečka svědčí o jeho starodávné historii (La Rocca, Torre Apponale, Palazzo Pretorio, Palazzo del Comune). Přejezd do Trenta, prohlídka města malebně položeného v údolí řeky Adige, jehož krásu ještě zvýrazňují okolní hory. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani opustíte hotel a vydáte se do horského městečka Merano, významných klimatických lázní. Procházka starým městem a návštěva lázeňské promenády se subtropickou vegetací. Po prohlídce odjezd zpět do ČR. Předpokládaný příjezd do 22.00 hod.

Ceník

Lago di Garda a okolí - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
11.06. - 14.06.3ADK7 990,-20LLDG01 OBSAZENO
08.10. - 11.10.3ADK7 190,-20LLDG02 REZERVOVAT
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce0102
od11.06. 8.10.
do14.06.11.10.
počet nocí33
Lůžko7 990 Kč7 190 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

40,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT