VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Romantické Benátky

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 20.00 hod. (z Prahy 18.30 hod.), tranzit Rakouskem do Itálie.
2. den: ráno příjezd do letoviska Lido di Jesolo. Na místě máte možnost se rozhodnout a vybrat si ze dvou možností, buď celodenní pobyt u moře poblíž našeho hotelu, nebo zájemci o poznávání benátské laguny mají možnost s průvodcem navštívit lodí ostrov Burano – ostrov „mnoha barev“, známý pro výrobu krajek a ostrov Murano – návštěva sklárny, ukázka výroby skla, prohlídka Duomu Santi Maria e Donato a kostela San Pietro Martire, odpoledne návrat do Lido di Jesolo, ubytování, večerní volno v letovisku, nocleh.
3. den: po snídani přejezd busem do Punta Sabbioni, odkud pak lodí do Benátek. Celodenní prohlídka nejvýznamnějších zajímavostí Benátek, fascinujícího města ležícího na 117 ostrovech se 150 kanály a 400 mosty. Prohlídka náměstí Svatého Marka, bazilika Sv. Marka, Palác Ducale, kostely Santa Maria Gloriosa dei Frari nebo Santi Giovanni e Paolo, místní obrazárny Galleria dell’Accademia nebo Scuola di San Rocco s velkými stropními a nástěnnými malbami od Tintoreta a mnoho dalších pamětihodností a zajímavostí, bude čas i na osobní volno. Večer lodí zpět do Punta Sab­bioni, odjezd do ČR.
4. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Romantické Benátky - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
07.06. - 10.06.1ADKT3 970,-18LRBE01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od 7.06.
do10.06.
počet nocí1
Lůžko3 970 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní poj.

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj +410,- Kč/os.

Doporučená částka na vstupy

+ loď: 30,- až 50,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč /noc
POTŘEBUJI PORADIT