VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Toskánsko

nabídkový leták

Program zájezdu

  • ubytování v hotelu u moře
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: prohlídku začnete v Pise, kde vás okouzlí Campo dei Miracoli náměstí zázraků s baptistériem, hřbitovem Camposanto, Dómem a světoznámou Šikmou věží – skupinou staveb, která je ve své celistvosti ojedinělá nejen v Evropě. Cestou na ubytování se zastavíte v historické Lucce, rodišti G. Pucciniho. Odjezd na ubytování do letoviska Marina di Bibbona, večeře, nocleh.
3. den: po snídani se vydáte do Sieny, prohlídka „perly“ Toskánska s návštěvou dómu Santa Maria Assunta, baptisteria San Giovanni. Samozřejmě nelze opomenout jeden z nejkrásnějších urbanistických výtvorů – Piazza del Campo s Pallazo Publico – velkolepou gotickou stavbou ze 13. století. Ze Sieny budete pokračovat typickou toskánskou krajinou s vinicemi, návštěva ojedinělé opevněné vesnice Monteriggioni. V odpoledních hodinách navštívíte jedno z nejatraktivnějších toskánských městeček – San Gimignano, kde si prohlédnete malebné středověké jádro s typickými rodovými věžemi, jejichž siluety vystupují z horizontu. Večer návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani vás čeká celodenní prohlídka Florencie, hlavního města Toskánska, do jehož tváře se významně zapsala italská renesance. Pěší prohlídka zahrnuje kostel Santa Croce s hrobkami význačných Italů, náměstí Piazza Signoria s Palazzo Vecchio a světoznámou galerií Uffizi, dóm Santa Maria dei Fiore a baptisterium s Rajskou bránou. Pak se odeberete do čtvrti San Lorenzo, prohlídka stejnojmenného nejstaršího florentského kostela, možnost návštěvy kaple Medicejských. Prohlídka pokračuje přes most Zlatníků k Palazzo Pitti s několika muzei, galeriemi a zahradami Boboli. Po společné prohlídce individuální volno k návštěvě některého z muzeí či k toulkám po Florencii. Před odjezdem z Florencie se zastavíte na Piazzale Michelangelo, odkud se Vám naskytne nádherný pohled na město obklopené předhůřím Apenin. Večer odjezd zpět do ČR.
5. den: předpokládaný příjezd do 9.00 hod.

Ceník

Hotel s polopenzí

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
16.06. - 20.06.2ADKT6 570,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 2 noci s polopenzí v hotelu*** (2lůžk. pokoje s přísl.)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 205,- Kč
  • jednolůžkový pokoj + 980,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • 70,- EUR.

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT