VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Toskánským jihem až do tajemné Umbrie

nabídkový leták

Program zájezdu

Vydejte se s námi za dalším poznáváním krás toskánského venkova, které vás zavede až do vnitrozemské Umbrie. Chybět nebudou historické památky, překrásná krajina i kulinářské zážitky.

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.) přes Německo, Rakousko a Brennerský průsmyk do Itálie.
2. den: zastávka ve městě Arezzo. Prohlídka tohoto krásného, na historii bohatého města, jež je přezdíváno také jako Cittá dell‘oro (město zlata). Přejezd na hotel. Volno, večeře a nocleh.
3. den: po snídani se vyrazíte z hotelu směrem do města Pitigliano – jednoho z nejmalebnějších míst v Itálii, jež se tyčí na skalním ostrohu, prohlídka, volný čas. Návštěva města Bolsena na břehu stejnojmenného jezera, procházka městem s českými stopami. Poté přejedete do umbrijského historického města Orvieto, výjezd lanovkou do města na sopečném tufu. Fakultativně prohlídka dómu a technického unikátu v podobě 54 m hluboké studny se spirálovitým schodištěm. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
4. den: po snídani se vydáte do města Assisi, návštěva konventu a místa věčného odpočinku jednoho z nejvýznamnějších světců Františka z Assisi, prohlídka města, volný čas. Poté přejedete do Perugie, cesta do centra města s technickou zajímavostí tzv. „minimetrem“. Prohlídka města, volný čas. Cestou zpět návštěva vinařství Mezzetti, ochutnávka vína či domácího oleje. Tradiční vícechodová toskánská večeře. Návrat do hotelu ve večerních hodinách, nocleh.
5. den: po snídani přejedete do netradičního toskánského středověkého městečka Bagno Vignoni, které je známé díky své poloze na termálních pramenech. Poté přejedete do San Quirico di Orcia, malebného městečka na skalním ostrohu. Prohlídka města a volný čas na občerstvení. Odjezd nočním přejezdem do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 7.00 hod.

Ceník

Hotel s polopenzí

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
08.10. - 13.10.3ADK7 250,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 3 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím)
  • 2x večeři v hotelu
  • 1x tradiční bohatou toskánskou večeři s konzumací vína
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • 1lůžkový pokoj + 950,- Kč/os.
  • cestovní pojištění vč. storna + 227,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • 70,- EUR

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT