VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Tyrkysová Sardinie

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s odpočinkem u moře
1. den: odjezd z Plzně ve 4.30 hod. (Praha ve 3.00 hod.), průjezd Německem, Rakouskem do italského Livorna, noční trajekt (cca 8 hodin), nocleh v kajutě.
2. den: v ranních hodinách vylodění na Sardinii, výlet do severní části ostrova. Zastávka v Porto Cervo, luxusní destinaci na Costa Smeralda, návštěva archeologické lokality Tomba dei Giganti di Coddu Vecchiu a nuragu La Prisgiona. Dále skalní útvar Capo d´Orso s možností výstupu na vrchol s nádherným výhledem na Palau a souostroví
La Maddalena. Po poledni příjezd do nejsevernějšího města Sardinie Santa Teresa di Gallura s výhledem na sousední ostrov Korsika. Odpoledne příjezd do letoviska Isola Rossa, ubytování, koupání, nocleh.
3. den: volno u moře, koupání v Isola Rossa, turistika okolní pláže.
4. den: volno u moře, koupání v Isola Rossa. Odpoledne výlet do jednoho z nejkrásnějších měst ostrova Alghera. Cestou zastávka u románské baziliky Santa Trinita di Saccargia (Bazilika Nejsvětější Trojice), kde budete moci obdivovat nevšední architekturu toskánského stylu. Po západu slunce odjezd do Isola Rossa.
5. den: volno u moře, koupání v Isola Rossa, turistika okolní pláže, ev. za příplatek lodní výlet La Maddalena.
6. den: výlet do přímořského městečka Castelsardo, které si prohlédnete a kde strávíte příjemné dopoledne. Cestou zastávka u skály tvarem připomínající slona „Roccia delľ Elefante“. Odpoledne navštívíte pohoří Monte Limbara, cestou si v korkovém háji prohlédnete nurag Maiori Nura. Výjezd autobusem až pod nejvyšší vrchol Punta Balistreri (1359 m), možnost nenáročného výstupu až k vrcholu s výhledy. Po 16. hodině návrat do Isola Rossa, volný program.
7. den: odjezd na denní trajekt do Livorna (cca 6,5 hodiny), volno na lodi, večer přejezd z Livorna do ČR.
8. den: předpokládaný příjezd do 8.00 hod.

Ceník

Tyrkysová Sardinie - Apartmán
TermínNocíOdjezdyAP2
21.09. - 28.09.5ACHL9 130,-OBSAZENO
Apartmán, doprava autobus
akce01
od21.09.
do28.09.
počet nocí5
AP29 130 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2x trajekt, 1 noc ve 4lůžkové kajutě s příslušenstvím, 5 nocí ve 2lůžkových apartmánech s kuchyňkou a příslušenstvím (na vyžádání 3-6lůžkové apartmány), pobytovou taxu, závěrečný úklid, ložní prádlo, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

15,- EUR (La Maddalena 53,- EUR)

Sleva

3., 4. osoba v AP3/4 a v AP4 na vyžádání
POTŘEBUJI PORADIT