VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Maďarsko

Termály a hory Maďarska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.30 hod. (Praha ve 23.45 hod.).
2. den: ráno příjezd do oblasti nejvyššího pohoří Maďarska Mátra, výjezd autobusem na nejvyšší horu Maďarska Kékes (1014 m), nenáročná procházka z parkoviště na vrchol s rozhlednou. Přejezd autobusem do termálních lázní v Egerszalók, kterým se přezdívá také maďarské Pamukkale, kde léčebná voda stékající z kopců vytvořila zvláštní terasovité útvary, 3hodinové vstupné za příplatek dle výběru lázní (www.salirisresort.hu/en/salt-hill-and-wells , https://salirisresort.hu/en/nostalgia-spa). Krátký přejezd autobusem do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.
3. den: celodenní pobyt a relaxace v termálních lázních Termálfürdö v Egeru (https://egertermal.hu), kde najdete kryté a venkovní bazény, bazény s léčivou termální vodou s obsahem síry, radonu o teplotě až 39°C, bazény s masážními tryskami a bublinkovými lůžky, plavecký bazén, líná řeka. Léčivá síla vody v oblasti Egeru má příznivý účinek na revmatická, gynekologická a také nervová onemocnění. Vodou jsou úspěšně léčeny bolesti páteře, kloubů, nemoci kostí, vazů, šlach a svalů. Navíc je možná návštěva tureckých termálních lázní Török Fürdő (za příplatek), které jsou v areálu lázní. Po večeři se zájemci krátký přejezd autobusem (5 minut) do Údolí krásných žen (Szépasszony-völgy), procházka či posezení se skleničkou vína Egri Bikavér („Býčí krve“) v některém z místních sklepů této vyhlášené vinařské oblasti. Návrat na hotel, nocleh.
4. den: po snídani odjezd autobusem do Szilvásvárad, procházka nebo projížďka úzkokolejným vláčkem romantickým údolím Szalajka-Völgy v NP Bukové hory až k travertinovým vodopádům Fátyol, jeskyni, návštěva skanzenu, doporučujeme ochutnání místní rybí speciality – uzených pstruhů. Odpoledne přejezd do Miskolc-Tapolca, návštěva unikátních jeskynních termálních lázní Barlangfürdö (http://barlangfurdo.hu/en), 3 hod. vstupné za příplatek). Krátká zastávka s možností nákupu maďarských specialit v obchodním centru Auchan. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: po snídani dopolední procházka a prohlídka nedalekého malebného centra Egeru, který je znám svými barokními stavbami, minaretem, trhem, hradem, známým červeným vínem Egri Bikavér a zejména léčivými termálními prameny. Odpoledne opět pobyt a relaxace v termálních lázních Termálfürdö v Egeru. Večer odjezd zpět do ČR.
6. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Hotel Eger&Park****

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
17.08. - 22.08.3ABDKT7 870,-OBSAZENO
22.10. - 27.10.3ABDKT7 870,-REZERVOVAT
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
 • 3 noci v hotelu Eger & Park Hotel**** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x polopenzi formou bufetu
 • uvítací přípitek
 • 2x vstupné do Termálfürdö v Egeru
 • bezplatné využití hotelového wellness vč. županu
 • služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění vč. storna + 227,- Kč
 • 1 lůžkový pokoj + 1 680,- Kč

Doporučená částka na vstupy

 • 10 000,- HUF (28,- EUR)

Sleva

 • 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT