VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Maďarsko

Termály a hory Maďarska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.45 hod. (Praha ve 23.55 hod.) .
2. den: ráno příjezd do oblasti nejvyššího pohoří Maďarska Mátra, výjezd autobusem na nejvyšší horu Maďarska Kékes (1014 m), nenáročná procházka z parkoviště na vrchol s rozhlednou. Poté přejezd do Egeru, který je znám svými barokními stavbami, známým červeným vínem Egri Bikavér a léčivými termálními prameny. Příjezd do hotelu Flora***, po poledni ubytování a návštěva termálních lázní Termálfürdö, se kterými je náš hotel přímo propojen (komplex s krytými i venkovní bazény, bazény s léčivou termální vodou s obsahem síry, radonu o teplotě až 37°C, bazén s tryskami a bublinkovými lůžky, plavecký bazén, líná řeka). Léčivá síla vody v oblasti Egeru má příznivý účinek na revmatická, gynekologická a také nervová onemocnění. Vodou jsou úspěšně léčeny bolesti páteře, kloubů, nemoci kostí, vazů, šlach a svalů. Možnost využití i hotelového wellness, nocleh.
3. den: celodenní pobyt a relaxace v termálních lázních Termálfürdö, se kterými je hotel Flora*** přímo propojen. Souběžně možnost využití i hotelového wellness (relaxační bazén s masážními tryskami, dětský bazén, sauny – infračervená, finská, aroma a parní sauna, jacuzzi, Kneippův chodník). Po večeři procházka a prohlídka nedalekého malebného centra Egeru, nocleh.
4. den: po snídani máte možnost volby ze tří variant programu: A) celodenní pobyt a relaxace v termálních lázních Termálfürdö (v ceně) s možností využití i hotelového wellness nebo B) krátký přejezd autobusem a celodenní pobyt v termálních lázních v Egerszalók, kterým se přezdívá také maďarské Pamukkale, kde léčebná voda stékající z kopců vytvořila zvláštní terasovité útvary (celodenní vstupné za příplatek) nebo verzi C) nejprve termální lázně Termálfürdö či hotelové wellness a pozdě odpoledne termální lázně v Egerszalók (3hodinové vstupné za příplatek). Návrat autobusem na hotel. Po večeři se zájemci krátký přejezd autobusem (5 minut) do Údolí krásných žen (Szépasszony-völgy), procházka či posezení se skleničkou vína Egri Bikavér („Býčí krve“) v některém z místních sklepů této vyhlášené vinařské oblasti. Návrat na hotel, nocleh.
5. den: po snídani odjezd autobusem do Szilvásvárad, procházka nebo projížďka úzkokolejným vláčkem romantickým údolím Szalajka-Völgy v NP Bukové hory až k travertinovým vodopádům Fátyol, návštěva skanzenu, doporučujeme ochutnání místní rybí speciality – uzených pstruhů. Odpoledne přejezd do Miskolc-Tapolca, návštěva unikátních jeskynních termálních lázní Barlangfürdö (cca 4 hodiny, vstupné za příplatek). Pokud jste si nestačili nakoupit speciality v Egeru, budete mít před odjezdem do ČR možnost nákupu v obchodním centru Auchan, kde je možnost i povečeřet.
6. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Termály a hory Maďarska - Hotel Flora***
TermínNocíOdjezdyLůžko
27.10. - 01.11.3ABDKT7 760,-OBSAZENO
Hotel Flora***, doprava autobus
akce01
od27.10.
do 1.11.
počet nocí3
Lůžko7 760 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

- dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu Flora***(2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3x bohatou polopenzi formou bufetu (maďarské a mezinárodní speciality), během pobytu volný přístup (v županu, i opakovaně) do termálních lázní Termálfürdö, bezplatné využití hotelového wellness, lázeňskou pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

10 000,- HUF (32,- EUR), turecké termální lázně Török Fürdő s hotelovou kartou 6,- EUR (2,5 hod.).

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 1 000,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT