VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Německo

Berlín a Postupim

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 5.30 hod. (z Prahy 6.45 hod.) do hlavního města Německé spolkové republiky – Berlína. Cestou se zastavíte v Postupimi u zámku Cecilienhof, kde se konala tzv. Postupimská konference. Můžete zde navštívit i překrásný rokokový zámek Sanssouci (památka UNESCO, zámecký areál je srovnáván s francouzským Versailles), který leží uprostřed nádherného parku s řadou plastik a fontán. Po prohlídce přejezd na ubytování, nocleh.
2–3. den: prohlídku Berlína zahájíte návštěvou „západní“ části, kde se zastavíte u zámku Charlottenburg, nejkrásnějšího zámku v Berlíně se zahradami či si prohlédnete známý Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche. Vaší pozornosti také neunikne nejpopulárnější berlínský bulvár Kurfürstendamm a nová moderní výstavba na Postupimském náměstí. Dále si prohlédnete „východní“ část města, kterou zahájíte u budovy Říšského sněmu ev. výjezd výtahem na kupoli Reichstagu – výhled na Berlín. Spatříte největší turistické atrakce, jako jsou Braniborská brána či Humboldtova univerzita, zastavíte se u historického hraničního přechodu Checkpoint Charlie a projdete se po nejznámější berlínské třídě Unter den Linden. Uvidíte také samotné centrum Berlína, náměstí Alexanderplatz se známou televizní věží, berlínským dómem a radnicí. Samozřejmě nelze opomenout jeden z nejvýznamnějších muzejních komplexů na světě– Ostrov muzeí na řece Sprévě. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Berlín a Postupim - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
08.05. - 10.05.2ADKTU4 990,-OBSAZENO
23.10. - 25.10.2ADKTU4 990,-OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce0102
od 8.05.23.10.
do10.05.25.10.
počet nocí22
Lůžko4 990 Kč4 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 650,- Kč

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT