VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Německo

Oblast Zugspitze a perly jižního Bavorska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy 5.30 hod.). Příjezd do Mnichova, zastávka u Olympijského areálu. Zde vám doporučujeme výjezd na Olympijskou věž, ze které budete mít město a jeho celé okolí jako na dlani. Přejezd do centra, prohlídka města. Odpoledne odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: po snídani návštěva romantického zámku Neuschwanstein, nejznámějšího zámku krále Ludvíka II. Přejezd k neméně slavnému kouzelnému rokokovému kostelu Wieskirche. Odpoledne si vyzkoušíte svou odvahu procházkou pro „tibetském“ mostu u města Reutte, který se klene ve výšce nad údolím a jsou z něj nezapomenutelné pohledy. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani přejezd do Ehrwaldu, výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol Německa – Zugspitze (2962 m). Po návratu se vydáte do známého bavorského města Garmisch Partenkirchen, kde si projdete jak samotné městečko, tak se zastavíte i v olympijském areálu. Cestou na ubytování se ještě zastavíte u jezera Eibsee. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani vás čeká prohlídka asi nejkrásnějšího zámku Linderhof s návštěvou zámeckých zahrad se stavbami připomínajícími Orient a dílo Richarda Wagnera. Následuje krátká prohlídka známého benediktýnského opatství Ettal. S Bavorskem se rozloučíte u Starnberského jezera, ve kterém záhadně utonul Ludvík II. Bavorský. Odjezd do ČR. Předpokládaný příjezd do 21.30 hod.

Ceník

Oblast Zugspitze a perly jižního Bavorska - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
19.06. - 22.06.3ADKTU7 290,-OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od19.06.
do22.06.
počet nocí3
Lůžko7 290 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, vstupenky do zámků Neuschwanstein a Linderhof, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 320,- Kč

Doporučená částka na vstupy

70,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT