VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Belgie, Nizozemsko

Belgie a Holandsko

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s návštěvou jiřinkového květinového korza
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.), průjezd Německem.
2. den: ráno příjezd do Flander, patrně nejkrásnější části Belgického království. Prohlídka malebných Brugg, města postaveného na romantických kanálech, v případě pěkného počasí Vám doporučujeme projížďku lodí po městských kanálech. Odpoledne přejezd do Gentu, romantického města s nádhernými stavebními památkami (katedrála sv. Bavona, románský vodní hrad Gravensteen, most sv. Michala, nábřeží Graslei se štítovými domy ze 12.–16. stol.). Cestou na ubytování se ještě zastavíte v Leuvenu, univerzitním městě, jehož gotická radnice je považována za nejkrásnější v celé Evropě. Odjezd do hotelu, nocleh.
3. den: po snídani navštívíte město Mechelen s jeho nádhernou katedrálou. Potom vás čekají Antwerpy, které se pyšní největším a nejkrásnějším chrámem v Belgii – katedrálou Panny Marie. Za návštěvu stojí i náměstí Groote Markt s cechovními domy a mohutnou renesanční radnicí. Odpoledne přejezd do Holandska, kde si prohlédnete skanzen 19 větrných mlýnů Kinderdijk, zapsaný v seznamu památek UNESCO. Odjezd do hotelu, nocleh.
4. den: dopoledne návštěva Rotterdamu s jedinečnou moderní architekturou, možnost vyjet na věž Euromast, odkud se Vám otevře výhled na město i největší přístav na světě – Europort. Odpoledne účast na tradičním květinovém korzu v městečku Zundert, rodišti malíře Vincenta van Gogha. Tento podzimní průvod patří k největším květinovým přehlídkám na světě, koná se již od roku 1936 a na výzdobu obrovských alegorických vozů a soch až 10 m vysokých se používají výhradně jiřiny. Večer odjezd do ČR.
5. den: předpokládaný návrat do 6.00 hod.

Ceník

Belgie a Holandsko - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
03.09. - 07.09.2ADHKLTU6 490,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od 3.09.
do 7.09.
počet nocí2
Lůžko6 490 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce 200,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT