VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Nizozemsko

Jarní Holandsko

nabídkový leták

Program zájezdu

  • návštěva největší aukce květin na světě
  • ochutnávka vynikajících holandských sýrů
  • exkurze do brusírny diamantů
1. den: odjezd z Plzně ve 20.00 hod. (z Prahy 18.30 hod.), tranzit Německem do Nizozemska.
2. den: navštívíte největší květinovou aukci na světě v Aalsmeru, který je centrem holandského květinářství. Z vyvýšených ochozů se Vám naskytne jedinečná podívaná na miliony květin, jejich aukci a distribuci do celého světa. Dopoledne strávíte v květinovém parku Keukenhof s hektary květin, překrásnými jezírky a potůčky, tematickými zahradami, kde vás čeká fascinující jarní podívaná. Odpoledne přejezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si prohlédnete holandské větrné mlýny a typická stavení ze 17. a 18. století. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků a ochutnáte znamenité sýry Edam a Gouda – možnost nákupů. Odjezd do hotelu, nocleh.
3. den: po snídani zhlédnete unikátní sýrovou burzu na náměstí v Alkmaaru, malebném historickém městě s okruhem grachtů. Odpoledne si prohlédnete historický Delft, půvabné městečko, světově proslulé výrobou modrobílé keramiky (delftská fajáns). Na závěr dne navštívíte královský Haag, kde vás čeká nejdříve park Madurodam – areál miniaturních modelů nizozemských pamětihodností. Potom odjedete na předměstí Haagu, do Scheveningenu, bývalé rybářské vesnice, dnes luxusních přímořských lázní. Večer návrat do hotelu, nocleh.
4. den: celodenní Amsterdam – pěší prohlídka historického centra města (třída Damrak, náměstí Dam, Královský palác, Nový kostel, Mincovní věž...), pro zájemce možnost návštěvy Muzea voskových figurín Madame Tussaud’s, Rijksmusea nebo Van Gogh Musea, volno k toulkám po Amsterdamu. Pro zájemce exkurze do brusírny diamantů. Doporučujeme též projížďku po amsterdamských kanálech (grachtech). Ve večerních hodinách odjezd z Amsterdamu do ČR.
5. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Jarní Holandsko - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
25.03. - 29.03.2ADKT6 790,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od25.03.
do29.03.
počet nocí2
Lůžko6 790 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

60,- EUR

Sleva

3.osoba na přistýlce 200,- Kč/os.zájezd
POTŘEBUJI PORADIT