VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Nizozemsko

Květinové korzo

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 20.00 hod. (z Prahy 18.30 hod.), tranzit Německem do Nizozemska.
2. den: účast na „Květinovém korzu“ – jedinečná přehlídka alegorických vozů z květin, která se koná jednou ročně na trase Nordwijk – Haarlem. Přejezd do královského Haagu, sídla panovníka, vlády a nizozemského parlamentu. Nejprve odjedete na předměstí Haagu, do Scheveningenu, bývalé rybářské vesnice, dnes luxusních přímořských lázní. Procházka po elegantní promenádě s vyhlídkou na Severní moře. Pro zájemce návštěva parku miniatur Madurodam – areál modelů nizozemských pamětihodností, kde uvidíte všechno, co dělá Nizozemsko zajímavým, včetně toho, co by jinak zůstalo nepoznané. Odpoledne ještě zavítáte do historického Delftu. Odjezd do hotelu, nocleh.
3. den: ráno přejezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si prohlédnete holandské větrné mlýny a typická stavení ze 17. a 18. století. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků ochutnáte znamenité sýry Edam a Gouda – možnost nákupů. Odtud se vydáte do Leidenu, města s malebným historickým centrem a nejstarší univerzitou v Nizozemsku. Zbytek dne strávíte v květinovém parku Keukenhof s hektary květin, překrásnými jezírky a tematickými zahradami, kde vás čeká fascinující jarní podívaná, která ve vás jistě zanechá spoustu krásných zážitků. Odjezd do hotelu, nocleh.
4. den: ráno odjezd do Amsterdamu, korunovačního města Nizozemska, kde vás čeká celodenní program. Pěší prohlídka historického centra města (třída Damrak, náměstí Dam, Královský palác, Nový kostel, Mincovní věž...), možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussaud’s, volno k toulkám po Amsterdamu. Pro zájemce exkurze do brusírny diamantů, kde vás čeká nevšední setkání s výjimečným a náročným řemeslem, které rozhodně stojí za bližší poznání. Doporučujeme projížďku po amsterdamských kanálech (grachtech). Ve večerních hodinách odjezd z Amsterdamu do ČR.
5. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Květinové korzo - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
24.04. - 28.04.2ADKT6 790,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od24.04.
do28.04.
počet nocí2
Lůžko6 790 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

60,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT