VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Polsko

Krakow a Wieliczka

nabídkový leták

Program zájezdu

  • ubytování na jednom místě s polopenzí
  • bez nočních přejezdů
1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 7.15 hod.), průjezd ČR do Polska. Odpoledne návštěva pevnosti Kopiec Kościuszki, odkud se Vám nabídne výhled na Krakow. Tato pevnost sloužila k obraně Krakowa před ruskou armádou. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
2. den: po snídani vás čeká prohlídka Krakowa, někdejšího hlavního města Polska. Budete zde moci obdivovat velké množství památek a cenných uměleckých sbírek, prohlédnete si zámek polských králů na Wawelském pahorku a slavnou katedrálu. Nelze opomenout ani Staré město s poklady gotické, renesanční a barokní architektury. Hlavní rynek – největší náměstí ve střední Evropě, Mariánský kostel, Sukienici – středověkou tržnici, kostelík sv. Vojtěcha, měšťanské domy a staré hradby s barbakánem. Budete mít možnost navštívit budovu Jagellonské univerzity. Zajímavá je i židovská čtvrť Kazimierz s několika synagogami. Večeře, nocleh.
3. den: po snídani navštívíte největší solný důl v Evropě Wieliczka, v němž se těžila sůl nepřetržitě už od 12. století. Důl má hloubku 300 m a kolem 300 km chodeb. V soli jsou vytesané sály s kapličkami, sochami a freskami. Navštívíte nejstarší část tohoto dolu, podzemní jezera, kapli vytesanou ze soli i fantastickou plesovou síň. Prohlídka trvá cca 3 hodiny. Odpoledne odjezd zpět do ČR, předpokládaný návrat do 22.30 hod.

Poznámka

Ceník

Hotel s polopenzí

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
18.06. - 20.06.2ABDKT3 590,-OBSAZENO
20.08. - 22.08.2ABDKT3 590,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění včetně storna + 161,- Kč
  • příplatek za jednolůžkový pokoj + 1 040,- Kč

Doporučená částka na vstupy

150,- PLN.
POTŘEBUJI PORADIT