VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Innsbruck - údolí Innu

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy 5.00 hod.), průjezd Německem do Rakouska. První zastávkou bude Kufstein, starobylé pohraniční město s malebným centrem, kde se nacházejí slavné varhany, které jsou údajně slyšet až 13 km daleko. Poté přejedete do města ležícího mezi strmými svahy Tyrolských Alp – Innsbrucku. Toto hlavní tyrolské město je významným sportovním i kulturním centrem. Prohlédnete si jeho historické jádro a nejvýznamnější památky – Zlatou stříšku, Triumfální bránu, Hofkirche s hrobkou císaře Maximialiana I. a mnoho dalších. Chybět nebude ani procházka po slavné 700 let staré Maria Theresia Strasse, kde kromě nákupů můžete u kávy obdivovat nádhernou místní barokní architekturu. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: po snídani vás čeká renesanční zámek Ambras, rezidence arcivévody Ferdinanda II. Po prohlídce se vydáte do malebného městečka Hall in Tirol, kde si projdete jeho historické centrum ležící na levém břehu Innu. Poslední zastávkou bude městečko Wattens, kde navštívíte expozici Křišťálový svět v areálu světoznámé firmy Swarowski s možností nákupu šperků a dalšího sortimentu. Odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 23.00 hod.

Ceník

Innsbruck - údolí Innu - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
20.06. - 21.06.1ADKT3 370,-20LINN01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od20.06.
do21.06.
počet nocí1
Lůžko3 370 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT