VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Přírodní perly Korutan

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy ve 4.45 hod.) do údolí Maltatal s množstvím úchvatných vodopádů. Výjezd autobusem vysokohorskou silnicí Malta Hochalmstrasse k obrovské přehradě Kölnbreinsperre. Lehká turistika s krásnými výhledy na ledovce Tauernských Alp. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: výjezd k horským přehradám v masívu Reisseck unikátní pozemní lanovkou se stoupáním až 82 %. Poslední úsek cesty s krásnými výhledy do údolí řeky Möll absolvujete nejvýše položenou soukromou úzkokolejnou železnicí v Evropě až na vrchol, 2245 m (v kartě). Procházka okolo přehradního jezera. Poté výlet do soutěsky Raggaschlucht v údolí Mölltal (v kartě). Procházka po dřevěných chodnících jednou z nejkrásnějších alpských skalních propastí s vodopády na řece Ragga. Den zakončíme procházkou u nejvýše položeného korutanského jezera Weissensee s překrásnou přírodou. Návrat na ubytování, nocleh.
3. den: po snídani odjezd k dalšímu skvostu korutanské přírody, unikátním jeskyním Obir Tropsteinhöhlen (v kartě). Odpoledne přejezd na okraj hlavního města Klagenfurt k jezeru Wörthersee, romantická projížďka po nejkrásnějším korutanském jezeře (s kartou sleva). Poté výjezd k největší dřevěné rozhledně světa Pyramidenkogel s úchvatnými výhledy na korutanská jezera (v kartě). Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: odjezd do lázeňského střediska Bad Kleinkirchheim. Výjezd lanovkou na Kaiserburg (v kartě). Odsud nenáročný pěší výlet na vrchol Wöllaner Nock (2145 m) s nádhernými výhledy na NP Nockberge. V odpoledních hodinách odjezd. Předpokládaný návrat do ČR do 22.30 hod.

Poznámka

Vracíme se do Korutan, tentokrát speciálně za přírodními perlami této rakouské spolkové země. Tento zájezd opět využívá slev díky korutanské kartě, ale oproti zájezdu To nejlepší z Korutan, je zaměřen více na poznávání přírodních krás s lehkou turistikou.

Ceník

Přírodní perly Korutan - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
23.08. - 26.08.3ADKTU8 390,-18LPPK01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od23.08.
do26.08.
počet nocí3
Lůžko8 390 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí ve 3* hotelu (2lůžkové pokoje s přísl.), 3denní Korutanskou kartu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 990,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT