VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Romantické údolí Dunaje

nabídkový leták

Program zájezdu

  • festival meruněk v Kremsu
Wachau je velmi malebný úsek údolí Dunaje mezi městy Melk a Krems. Krajina je plná velkolepých klášterů, středověkých hradů, zřícenin, ale i starých měst a vesnic s vinohrady. Pro svou přírodní krásu a historické památky je oblast zařazena na seznam světového dědictví UNESCO.

1. den: odjezd z Plzně (Prahy) v 6.15 hod. do Lince, hlavní metropole Horních Rakous. Výjezd na vyhlídkový vrch Pöstlingberg nad městem, s pohledem na město i Alpy, poté prohlídka historického centra města s Novým dómem a chrámem sv. Martina. Zbyde i čas na posezení u typického lineckého koláče v některé z cukráren na náměstí nebo v historických uličkách. Dále vás cesta povede k zámku Artstetten, letní sídlo císařské rodiny a místo posledního odpočinku Ferdinanda d‘ Este. Prohlídka, odjezd na ubytování, nocleh.
2. den: po snídani si prohlédnete barokní klášter Melk, i s přilehlými zahradami a baštami. Další zastávkou bude malebné městečko Dürnstein, kde budete moci vystoupat ke zřícenině hradu, spojeného s legendou o věznění anglického krále Richarda Lví srdce, nebo se procházet uličkami městečka či po promenádě podél Dunaje. Další zastávkou bude město Krems, nejstarší město v rakouské části Podunají se spoustou historických památek. S oblastí Wachau se rozloučíte při ochutnávce typických produktů z meruněk a vína, zahrnuje i prohlídku palírny a  možnost nákupů. Vpodvečer odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do 23.00 hod.

Ceník

Romantické údolí Dunaje - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
11.07. - 12.07.1ACDKT3 090,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od11.07.
do12.07.
počet nocí1
Lůžko3 090 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc se snídaní v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj + 730,- Kč

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT