VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Salzburg a Solná komora

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy 5.30 hod.). Kolem poledne přijedete do Salzburgu. Poznáte proč se městu přezdívá „Řím severu“, a to díky prohlídce historického centra (UNESCO) s místním průvodcem. Dále si budete moci prohlédnout pevnost Hohensalzburg, zámek Mirabell, salzburskou katedrálu či rodný dům W. A. Mozarta. Po prohlídce odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: po snídani navštívíte jezero Hallstättersee, které je jedním z nejúchvatnějších vodních ploch v oblasti pohoří Dachstein. Prohlídka vesničky Hallstatt s návštěvou jedinečného ukázkového solného dolu Salzbergwerk. Přejezd do Obertraunu, kde Vám doporučujeme výjezd lanovkou na Krippenstein (2109 m), jeden z vrcholů Dachsteinu, odkud se Vám otevře překrásný pohled na Solnou komoru. Po prohlídce návrat zpět do ČR. Předpokládaný příjezd do 22.30 hod.

Ceník

Salzburg a Solná komora - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
30.05. - 31.05.1ADKT2 930,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od30.05.
do31.05.
počet nocí1
Lůžko2 930 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc s polopenzí v hotelu*** (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), česky mluvícího akreditovaného průvodce v Salzburgu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 380,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

80,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT