VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

To nejlepší z Korutan

nabídkový leták

Program zájezdu

  • 3denní Korutanská karta a lanovky v ceně
  • denní přejezdy
  • ubytování na jednom místě s možností koupání
Vydejte se poznat nejjižnější oblast Rakouska, kde se střetává středomořské klima s krásou vysokých hor. Korutany nabízí vše, co má pravá dovolená mít: slunce, průzračná jezera s teplotou vody až 27 °C, hory s úžasnými vyhlídkami... Pro co největší zážitek se Vám nabízí využití tzv. Korutanské karty, která umožňuje návštěvníkům využít zdarma nebo s velkou slevou mnoho vstupů, lanovek, plaveb nebo mýtných silnic (úspora až 80,- EUR dle platnosti karty v roce 2019).
1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy ve 4.30 hod.), průjezd Německem do Rakouska. Příjezd do známých klimatických lázní Gmünd na pomezí Hohe Tauern a NP Nockberge, který je součástí Gurktalerských Alp. Prohlédnete si městečko se Starým a Novým zámkem, příp. můžete navštívit místní muzeum Porsche s nejslavnějšími modely této značky. Poté budete pokračovat panoramatickou cestou Nockalm­strasse s krásnými vyhlídkovými zastávkami. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: po snídani vás čeká Hochosterwitz (s kartou sleva), jeden z největších hradů v Evropě (14 bašt a věží). Po prohlídce příjezd do hlavního města Korutan Klagenfurtu (návštěva erbovního sálu a zasedacích místností korutanské vlády – v kartě), známý Minimundus (s kartou sleva) – svět v malém s téměř 200 miniaturními modely nejslavnějších budov světa. Tento den zakončíte návštěvou malebného městečka Maria Wörth, ležícím u jezera Wörthersee. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: nejprve se vydáte lanovkou na Goldeck s krásným výhledem na oblast Millstätter See, dále navštívíte překrásný park bonsají u města Seeboden. Odpoledne vás čeká návštěva známého hradu Lands­kron na břehu jezera Ossia­cher See a Affenberg (prohlídka s průvodcem přímo mezi 150 opicemi žijícími na 4 hektarech). Den zakončíte procházkou ulicemi Villachu. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: poslední den se s Korutany rozloučíte vyjížďkou na nejnavštěvovanější vrchol Korutan Gerlitzen (v kartě) – Sluneční horu a projížďkou lodí po jednom z korutanských jezer (v kartě). Odjezd zpět do ČR, předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

To nejlepší z Korutan - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
04.06. - 07.06.3ADKTU8 790,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 4.06.
do 7.06.
počet nocí3
Lůžko8 790 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar),3 noci s polopenzí ve 3* hotelu (2lůžkové pokoje s přísl.), 3denní Korutanskou kartu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1 150,- Kč

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT